piątek, 29 marca, 2024

gosp.odpadami komunalnymi

Home Forum Sektory Samorządy gosp.odpadami komunalnymi

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #19816
    adejk
    Uczestnik

    czy ktoś z Szanownego Gremium robił audyt z gospodarowania odpadami komunalnymi? Czy mogę prosić o wskazówki? 😉

    #19843
    adejk
    Uczestnik

    wrzucam się na początek forum. Po raz kolejny proszę o poradę w związku z audytem jak w temacie. Czy naprawdę nikt z samorządów nie brał tego byka za rogi? 😉

    #19850
    terka
    Uczestnik

    Melduję, że tego byka na oczy nie widziałam, a o braniu za rogi ani pomyślałam:wink:
    (Żartuję, sorry, jakieś kudłate myśli mi się nasunęły)

    Zapoznałaś się z wynikami kontroli NIK (co prawda stan dość zamierzchły, ale może się choć trochę przyda):
    http://bip.nik.gov.pl/pl/bip/wyniki_kontroli_wstep/inform2005/2004170/px_2004170.pdf

    #19857
    wojak
    Uczestnik

    NIe robiłem tego, ale zacząłbym od ustawy o odpadach i zidentyfikowania aktualnej sytuacji w swojej jednostce.

    #19863
    adejk
    Uczestnik

    dziękuję za odzew. Widzę, że „stara” kadra forumowiczów nie zawodzi! Czytałam juz te materiały NIK, ustawę o odpadach oraz zidentyfikowałam sytuację w swojej jednostce- czyli już coś mam! Teraz tylko analiza ryzyka, programik – pikuś:wink:

    #19884
    terka
    Uczestnik

    Mam zaskok szachisty, od zawsze to powtarzam:wink: dlatego dopiero dziś przypomniałam sobie, że jakiś czas temu ktos pytał o czystość (audyt w tym zakresie) i wówczas ktoś wrzucił na forum link do listy kontrolnej, która dotyczyła także gospodarki odpadami.
    Przeszukaj forum, gdzieś tu jest. Wiem to na pewno
    Pozdrawiam:smile:

    #19887
    adejk
    Uczestnik

    Dziękuję po stokroć! 😆

    #19890
    wojak
    Uczestnik

    Adejk, nie ufaj Jej! Terka to maszyna 💡 To samoprogramująca się, najnowszej generacji Terminatorka ( w skrócie Terka). Nie śpi, pracuje non-stop, wszystko pamięta, obdarzona uczuciami ludzkimi… zbyt idealna, jak na człowieka.

    #19891
    terka
    Uczestnik

    😆
    Wprawiłeś mnie, Wojaku, w zakłopotanie (choć nie ukrywam, że i w dobry nastrój, to miłe, że ktoś ciepło o mnie myśli). Bardzo mi się podoba ta Ter-minator-ka, chciałabym, żeby to była prawda, ale niestety nie jest:wink:

    Na marginesie – to Tobie w tej kwestii (udzielenia wskazówek dot. gospodarki odpadami) należą się podziękowania – to Ty wrzuciłeś ten link, ja sobie o nim jedynie przypomniałam.
    Miłego dnia:smile:

    #19904
    wojak
    Uczestnik

    Matko, Terko: 😀 😀 😀
    Wiosności Ci życzę!
    Pozdrawiam!

    #19916
    adejk
    Uczestnik

    Terko o zaskoku szachisty (vel Terminatorko)! Ufam Ci! testy rzeczywiste wypadły dla Ciebie pomyślnie (analiza strony, do której wrzuciłaś link, wywołała u mnie uśmiech od ucha do ucha; do tej pory boli mnie szczęka!). Wojaku – dzięki za poruszenie tego tematu dawnymi czasy. Jakby co, to znowu uderzę do Was z zapytaniem. miłego tygodnia!

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.