piątek, 29 marca, 2024

i juz wszystko jasne

Home Forum Egzaminy egzaminy i juz wszystko jasne

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 217)
  • Autor
    Wpisy
  • #6058
    cps
    Uczestnik

    są wyniki.zdało 94 osoby.gratuluje.
    kampania listopadowa – do szeregu

    #6059
    cps
    Uczestnik

    sorry.zdało 95 .ten 95 to ja

    #6060
    mati84
    Uczestnik

    wiedziałam…:sad: czy warto się odwoływać???

    #6061
    cps
    Uczestnik

    a w której grupie bylaś

    #6062
    mati84
    Uczestnik

    ja byłam w grupie B

    #6063
    kules
    Uczestnik

    odsiew był konkretny
    2/3 – dużo

    #6064
    adfaj
    Uczestnik

    Gratulujemy wszystkim, którzy zdali. Do Mati. Można się odwołać ale jeżeli brakowało Ci więcej niz dwa punkty to marne szanse

    #6065
    adela
    Uczestnik

    Gratuluję tym, którzy zostali na drugi etap po pogromie. Pisemny zdało 36%. Ciekawe, z czego to wynika? Pozdrawiam

    #6066
    mama0454
    Uczestnik

    No, współczuję. Tylko 34% dopuszczonych do części ustnej – to niezły odsiew. Co to się może jeszcze dziać na ustnym – strach pomyśleć. Zakładam, że te 34% to są sami giganci – nic i nikt ich nie zagnie. Do boju !!!

    #6067
    kules
    Uczestnik

    dla tych, którzy na pisemnym „nie strzelali”, a punkty zdobyli dzięki wiedzy swojej i rozumieli dlaczego niektóre odpowiedzi są prawidłowe a inne nie, to ustny będzie łatwiejszy niż pisemny i zdadzą go na pewno

    powodzenia 🙂

    #6070
    szymonek123
    Uczestnik

    coś troszkę straszycie, wszyscy mówią że trzeba się długo przyogotwywać a tu…proszę koleżanka zdała a uczyła się tylko z audytu,
    no tak jest księgową-zadanie rozwiązała
    audyt-duzo pytań było z tego zakresu
    a nie jakies kpa

    #6078
    cps
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Mati84] ja byłam w grupie B[/QUOTE]

    To Ci nie pomoge.W pierwszej grupie były 3 pytania co do których precyzji miałem wątpliwości,ale poniewaz zdałem……

    #6079
    hanus23
    Uczestnik

    Niestety bywały takie egzaminy, gdzie najwięcej nowych pytań było z KPA i wtedy sama wiedza z audytu nie wystarcza … a na ustnym zawsze trafi się w zestawie pytanie z administracji …. więc wcześniej czy później trzeba do tego przysiąść.

    Gratuluje, tym którzy zdali i powodzenia na ustnym. 😀

    #6080
    hanus23
    Uczestnik

    Niestety bywały takie egzaminy, gdzie najwięcej nowych pytań było z KPA i wtedy sama wiedza z audytu nie wystarcza … a na ustnym zawsze trafi się w zestawie pytanie z administracji …. więc wcześniej czy później trzeba do tego przysiąść.

    Gratuluje, tym którzy zdali i powodzenia na ustnym. 😀

    #6090
    mati84
    Uczestnik

    nie rozumiem dlaczego zdobyłam tak mało punktów 🙁 testy miałam wszystkie opanowane, a i z nowych pytań wiem że były takie które zrobiłam dobrze – więc o co chodzi??? :/

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 217)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.