sobota, 20 kwietnia, 2024

i juz wszystko jasne

Home Forum Egzaminy egzaminy i juz wszystko jasne

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 217)
  • Autor
    Wpisy
  • #6098
    kaczor
    Uczestnik

    zdalem, ale powiem, ze zadanie bylo okropne, nie mialem na ten temat zielonego pojecia, (troche interdyscplinarnej wiedzy na temat finansow i ksiegowosci i studa ekonomiczne za soba,ale nadal to troche malo).Nie wiem jakim cudem uzbieralem z zdania 8 punktow, moze gosc,ktory je sprawdzal akurat wypil z dwa piwa i mial dobry humor:wink:A teraz super dziobanie regulek i definicji do ustnego:/jak ja juz mam dosc tych ustaw,rozporzadzen etc…

    #6115
    pietryka
    Uczestnik

    Do Mati84 – odwołuj się co Ci szkodzi, a na to jest chyba tylko trzy dni. Wiem, że w „prehistorii” tj. jak ja zdawałe /październik 2004 r./ chyba trzem osobom uznano i zaliczono egzamin pisemny.

    #6119
    mati84
    Uczestnik

    [QUOTE BY= pietryka] Do Mati84 – odwołuj się co Ci szkodzi, a na to jest chyba tylko trzy dni. Wiem, że w „prehistorii” tj. jak ja zdawałe /październik 2004 r./ chyba trzem osobom uznano i zaliczono egzamin pisemny.[/QUOTE]

    no tak, tylko mi dziwnym trafem nie brakuje 2 punktów tylko 12!!! nie mam szans. Zastanawiam się co może być źle, i wydaje mi się, że pytania testowe które miałam, były błędnie rozwiązane, i nauczyłam się – ale błędnych odpowiedzi. Tylko nie wiem jako mogło do tego dojść, byłam w 100% pewna że są rozwiązane dobrze. Liczyłam na jakieś 45 punktów min z testu, licząc że 40 umiem na blachę, a niektóre nowe pytania były banalne, a te 2 czy 3 można było zrobić na wyczucie. I nic z tego. Rezultat jest jaki jest 🙁 najbardziej szkoda mi kasy, jestem studentką studiów dziennych i dla mnie 290zł to spory wydatek, tylko stracone pieniądze :sad:((

    #6122
    adfaj
    Uczestnik

    Mati. Głowa do góry. Wiem kasy szkoda. Jedyne pocieszenie, że nastepny egzamin jest już nie długo (za 2 miesiące). Wcześniej była dłuzsza przerwa. Nie ma co rozpaczać tylko jeszcze raz test i spróbuj rozwiązać go sama w towarzystwie ustaw, rozporządzeń i innych aktów. Trzymam za Ciebie kciuki w listopadzie. 😛

    #6123
    mati84
    Uczestnik

    dzięki AdFaj 😉

    #6128
    slaw
    Uczestnik

    Do Mati. Nie poddawaj się. warto jeszcze powalczyć. Później będziesz żałować, że nie spróbowałaś jeszcze raz. Wierzę że Ci się uda

    #6132
    mati84
    Uczestnik

    pewnie że spróbować nie zaszkodzi, muszę tylko obrać inną taktykę. Wydawało mi się, że odpowiedzi na pytania testowe wraz z podaniem źródła (akt, paragraf) są poprawne. Chyba będę musiała siąść i jeszcze raz rozwiązać te pytania – tym razem sama. A co do części zadaniowej to nie wiem czy będę się uczyć, bo tam się nie da przewidzieć co będzię, więc wolę więcej pouczyć się więcej do testów (przepisy, ustawy itd.) a w zadaniu coś tam zawsze się zrobi, żeby wpadło pare punktów, a może akurat będzie łatwe i wpadnie nawet tych punktów więcej niż pare 😉

    #6148
    adfaj
    Uczestnik

    No, to się nazywa pozytywne myślenie 😀 Tak trzymaj Mati a w 100% uda Ci się w listopadzie 😛 😛 😛 A teraz do nauki tylko już!! (żartowałam) 😛

    #6155
    dzanaliz
    Uczestnik

    a ja takie pytanie mam – czy trzeba sie teraz martwic o zwrot dyplomu i potem na listopadowy termin jeszcze raz im to w komplecie wysylac?
    a drugie z innej beczki – dlaczego wynikow nie mozna znalexc bezposrednio na stronie MF?? nie tylko ja milam ten problem…i dzis tez sprawdzalam, link z audyt net na szczescie byl:smile::smile::smile:

    #6165
    adfaj
    Uczestnik

    Ja ze znalezieniem wyników nie miałam problemów. Były na podstronie gdzie są przykładowe pytania na egzamin, z których korzystałam przygotowując się do niego. Dzianaliz-terminy egzaminów ustnych będą podane w ten sam sposób.
    Pozdrawiam

    #6170
    dzanaliz
    Uczestnik

    a dzieki:smile: juz znalazlam:smile:
    a nie o ustny mi szlo – ale czy na egzamin w listopadzie musze prosic o zwrot dyplomu, ktory wyslalam na termin wrzesniowy? czy se sami wezma – z wniosku na wrzesien:smile::smile::smile:?

    #6172
    adfaj
    Uczestnik

    Wydaje mi się, że musi być komplet dokumentów. Ale żeby się upewnić zadzwoń do MF – przecież oni będa wiedzieć najlepiej

    #6182
    dzanaliz
    Uczestnik

    a se dzwonie…dzwonie…chyba jedna osoba odbiera telefony:smile: a akurat nie ten numer na ktory dzwonie:smile::smile::smile: ale jak ktos wie to bede wdzieczna:smile::smile::smile:

    #6233
    gocha
    Uczestnik

    Witajcie! Czy ktoś z was wie na jakich zasadach oceniają zadanie – bo ja nic nie rozumiem. Rozwiązałam każdą z części ( na pewno nie w 100% dobrze) i liczyłam na jakieś 15 punktów, a jak mi przekazano w MF dostałam 0 punktów. Ni c nie rozumiem – czy jest sens jeszcze jutro się odwołać o ponowną ocenę. ❓

    #6236
    bubu
    Uczestnik

    Witam, też się zastanawiam jak to oceniają te zadania, bo coś tam napisałem i liczyłem na parę punktów, a tu 0 sie okazuje :sad:. gdybym dostał za zadanie 9 punktów już bym miał zdane :smile:. No cóż trzeba się już dalej uczyć – na następny termin i myslę, że tak miało być – znaczy wierzę w przeznaczenie, że Pan Bóg wie co robi, a jak sie pouczę więcej to tylko z korzyścią dla mnie i dla przyszłej pracy w roli audytora. Hmm lepjej zdobyć więcej wiedzy przed egzaminem niż po…nadrabiać. Pozdrawiam wszystkich którzy zdali i im serdecznie gratuluję, jak również i tych którym sie nie powiodło, nie ma się co łamać, jak nie teraz to w listopadzie, albo w następnym roku…wytrwałość popłaca 😀

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 217)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.