piątek, 19 kwietnia, 2024

i juz wszystko jasne

Home Forum Egzaminy egzaminy i juz wszystko jasne

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 217)
  • Autor
    Wpisy
  • #6238
    gocha
    Uczestnik

    do BUBU: dzięki za podniesienie na duchu. Zastanawiam się tylko czy próbować w listopadzie czy dopiero w nowym roku

    #6239
    izmi
    Uczestnik

    wszystkie znaki na niebie wskazują : LISTOPAD
    a więc: uczyć się, uczyć się i UCZYĆ SIE, ze zrozumieniem 🙂

    #6242
    bubu
    Uczestnik

    myślę, że listopad, trzeba iść za ciosem, jak się powiedziało a trzeba powiedzeć b, itd. Tak sobie myślę, że po ukazaniu sie aktualnych pytań mozna by tutaj konsultować odpowiedzi, bo czasami trudno znaleźć właściwą odpowiedź i być jej na 100% pewnym, a warto sie uczyć dobrych odpowiedzi…pozdrawiam

    #6245
    gocha
    Uczestnik

    Jestem za wzajmenymi konsultacjami w zakresie przygotowania do egzaminu. Do usłyszenia 🙂

    #6294
    mati84
    Uczestnik

    Ja dzwoniłam do MF. Jeżeli chodzi o składanie dokumentów na listopad to oni robią tam sobie kopię dyplomu a dyplom odsyłają, i przy składaniu dokumentów wysyła się wszystko pozostałe oprócz dyplomu

    #6297
    kasiacelmer
    Uczestnik

    ja też zdawałam 5 września i sie nie udało choć byłam pewna że testy mam na 100% i tez miałam chyba błędne odpowiedzi z zadania też liczyłam na 10 dostałam 2 ale mimo to startuje w listopadzie jeszcze raz a za konsultacjami odpowiedzi jestem za

    #6310
    bubu
    Uczestnik

    hmm, no to musimy się jakoś dogadać jak będziemy to konsultować na forum. Może każdy poda dziennie np. po 20 albo 30 odpowiedzi (z wybrannej dziedziny) w formie 1-a, 2-c itd i wieczorem będzie czas na prywatną analizę, jeżeli będą takie same to ok, a jeżeli będa różne, to się będziemy tu przekonywać, na forum i dochodzić do prawidłowej odpowiedzi….. nie wiem czy to dobry pomysł, pozdrawiam
    ….
    jak ktoś jest chętny, do tego to można zacząć niebawem, czyli na podstawie tych pytań co teraz sa zamieszczone

    #6311
    mati84
    Uczestnik

    świetny pomysł, tylko ja myślę żeby zaczekać na aktualną listę pytań, nie ma potrzeby głowić się nad pytaniem, którego może wcale nie być

    #6316
    eo
    Uczestnik

    a i tak tam na sali każdy będzie sam…

    #6317
    eo
    Uczestnik

    plus Komisja – oczywiście

    #6327
    kasiacelmer
    Uczestnik

    tak na marginesie czy ktoś z was był teraz w lipcu lub sierpniu w jastrzębiej na kursie

    #6328
    eo
    Uczestnik

    Trochę szkoda kasy na te kursy, w zasadzie cała tzw. „makulatura” jest dostępna i be kursu i to tylko od każdego z nas zależy jak szybko i dokładnie wszystko pojmie – czyli „wkuje”

    #6332
    gocha
    Uczestnik

    Witam wszystkich. Mam prośbę, czy ktoś z Was wie gdzie można cokolwiek poczytać o reakcji na ryzyko. ❓ A druga rzecz: jeśli ktoś byłby chętny do wymiany odpowiedzi na pytania testowe, to ja mogę do piątku opracować metodykę audytu. Czekam na sygnał i pozdrawiam wszystkich 😀

    #6357
    kasiacelmer
    Uczestnik

    jak najbardziej w piątek wieczorem możemy skonsultować odpowiedzi ja mam opracowane wszystkie pytania ,byłam na kursie MF i tam je rozwiązywaliśmy ale skoro 5 się nie udało to muszą zawierać błędne odpowiedzi

    #6359
    zbyszekk
    Uczestnik

    Witam> ja też niestety należy do tej grupy osób, którym nie udało się 5 września, ale nie poddaje się i przygotowuje się na 21 listopada. Chętnie skonsultuje pytania testowe

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 217)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.