sobota, 20 kwietnia, 2024

i juz wszystko jasne

Home Forum Egzaminy egzaminy i juz wszystko jasne

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 217)
  • Autor
    Wpisy
  • #6453
    ramoja
    Uczestnik

    Bardzo się cieszę administratorze , że coś
    wymyslisz mam nadzieję że na korzyść
    uczestników forum

    #6454
    admin
    Opiekun forum

    Caly serwis powstal dla Was, tylko prowadzac go nie moge lamac prawa. W koncu to serwis dla audytorow 😉

    Moj pomysl jest taki:
    Na stronie http://wsalamon.republika.pl/testy/testy.htm jest do sciagniecia bezplatny programik do tworzenia i przeprowadzania testow. Proponuje, aby osoby zainteresowane wzajemna wspolpraca w zakresie przygotowania do egzaminow sciagnely go sobie wraz z edytorem testow. Nastepnie, zebyscie podzielili sie zakresem opracowania pytan i kazdy niech przygotuje zestaw w tym programiku minimum 20 pytan. Nastepnie mozecie mi te testy przeslac a ja udostepnie na stronie i bedziecie w ten sposob mogli wymienic sie swoimi testami.

    Co wy na to??

    #6456
    ramoja
    Uczestnik

    ok ja zaraz wjejdę na tę stronę i ściagnę
    bezpłatny programik
    dzieki

    #6459
    gocha
    Uczestnik

    do ramoja -rzeczywiście w pytaniu 24 powinno być a, zgodnie z K.Czerwiński „Audyt wewnętrzny”;uzgodnienie kryteriów oceny wchodzi w zakres narady otwierającej. do usłyszenia,

    #6461
    ramoja
    Uczestnik

    gocha przeanalizowałam Twoje odpowiedzi i na poniższe numery pytań mam następujące odpowiedzi:
    31-b,35-d,46-c,52-c,61-c,66-c,69-d,78-d,79-b,80-a,81-d,85-b,87-a,100-c,111-c,112-b,115-b,117-c,122-a,124-a. co do 124 nie jestem pewna czy a.
    Gocha a z oszacowania ryzyka mam takie odpowiedzi :
    1-b,2-c,3-a,4-a,5-c,6-b,7-a,8-d,9-b,10-c,11-c,12-c,13-b,14-d,15-a,16-a,17-a,18-a,19-b,20 i 24 bo takie same to nie wiem , 21-b,22-b-23-d
    Przeanalizuj i może jeszcze ktoś nam cos poradzi jakie odpwiedzi powinny byc prawidłowe,
    a z metodyki pozostałe mam takie jak Ty
    pozdrawiam

    #6462
    ramoja
    Uczestnik

    mam problem jeśli ktoś mógłby mi pomóc to dziękuję , a mianowicie chodzi mi o interwał.
    analizuję sobie zadania z egzaminów i natrafiłam na zadanie z 16.11.2005 roku, gdzie jest obliczenie interwału i punktu startowego chciałabym aby ktoś mi napisał czy dobrze rozmię polecenie.
    Zadania jest z grupy b i tak 85 liczy populacja do zbadania a z tej grupy audytor ma przyjąć 20% próby co wychodzi 17 , a punktem startowym ma ma być dokładnie środek przedziału pomiedzy początkiem szeregu a punktem oddalonym od tego poczatku o wartość interwału .
    Interwał wyliczyłam : 85/17=5 , a więc czy punktem startowym bedzie 2,5 a że zaokrąglamy w dół to 2 , a następny bedzie 2+5=7 a następny 7+5=12 a potem 12+7=19
    proszę o potwierdzenie mojego wyliczenia czy tak ma być czy inaczej
    pozdrawiam

    #6463
    zbyszekk
    Uczestnik

    czy w 35 pytaniu z metodyki to d wg mnie jest to odpowiedź c ( Art.51.9 uofp)
    Proszę o potwierdzenie

    #6465
    gocha
    Uczestnik

    witaj ramoja.przeczytałam twój email dotyczący zadania z interwałem i ja to zrobiłam w ten sposób: populacja – 85; interwał -5, punkt startowy -3 (tzn. 1+5=6/2=3) , elementy próby 3,8,15,24,30,37,44,51,59…. Nie wiem tylko czy dobrze zrozumiałam i obliczyłam punkt startowy – bo jak tu rozumieć „początek szeregu” . jak ty myślisz. co do testów to w niedługim czasie się odezwę. do usłyszenia

    #6467
    admin
    Opiekun forum

    Uzytkownik zbyszekk przyslal pierwszy test do wspomnianego wczesniej programiku nalezy kliknac tutaj a nastepnie zapisac (w menu plik -> zapisz jako) test u siebie na dysku. Potem otworzyc program do testow, a w nim wczytac zapisany wczesniej test.

    Sprawdzcie czy taka forma Wam odpowiada a ja juz zastanawiam sie nad kolejnym pomyslem, ktory moglby ulatwic Wam wspolna nauke, ale o tym napisze jak cos sprawdze 😉

    Admin

    #6471
    admin
    Opiekun forum

    Juz wiem, na razie uczcie sie a ja cos przygotuje na jutro. Wrocimy do e-learningu. Do jutra postarm sie uruchomic ten modul i wrzuce tam maksymalna (jaka mi sie uda) liczbe pytan i tam bedziecie mogli z jednej strony sprawdzic swoja wiedze oraz dowiedziec sie jak inni odpowiadaja na te pytania oraz skomentowac te odpowiedzi. Od jutra bedziemy przyjmowac tam zgloszenia. Szukajcie jutro linku SZKOLENIA ON-LINE po lewej stronie, zreszta pojawi sie komunikat i nie trudno bedzie go zauwazyc.
    A do tego momentu poswieccie czas na nauke.

    Admin

    #6472
    dzanaliz
    Uczestnik

    dzieki Admin za fajny pomysł:smile: dziś nie dam rady, ale jutro biorę się za naukę i za programik.
    I czy ktos cos wie na temat wrześniowej punktacji za zadania….ja mialam 1,5….a liczyłam choc na polowe z tych 30…..??

    #6474
    admin
    Opiekun forum

    Programik, o ktorym wczesniej wspominalem ma dwie wady:
    1 nie wszystkie pytania mieszcza sie na ekranie
    2 nie ma mozliwosci skonsultowania i porownania naszej wiedzy z tym co sadza inni
    Nasze narzedzie e-learningowe tych wad nie bedzie mialo 😉 Oczywiscie nie krytykuje wykorzystania tego programiku bo kazdy sposob na nauke jest dobry, jezeli przynosi oczekwane efekty.
    Zapraszam od jutra wszystkich przygotowujacych sie do egzaminow, tylko ostrzegam 😉 to narzedzie bedzie dla tych, ktorzy chca sie uczyc a nie dla tych, ktorzy chca wykuc odpowiedzi. Dlatego zeby dowiedziec sie jak odpowiadali inni, trzeba bedzie samemu udzielic odpowiedzi na pytanie. Wtedy skutecznosc takiego narzedzia jest duza.

    Pozdrawiam Admin

    #6478
    gocha
    Uczestnik

    ponownie do ramoja – sprawdziłam twoje uwagi do metodyki i mam wątpliwości do pytania: 87c (jeśli nie funkcjonuje system kontroli wewnętrznej to nie mozemy przeprowadzić testów wiarygodności), 117a (art. 64 uofp), 122c (art.48 uofp), 124 chyba dałabym c, ale to tak trochę na wyczucie, co ty na to – a może ktoś się jeszcze włączy do tych konsultacji. Testy z szacowania ryzyka później. Pozdrawiam 😆

    #6479
    kaczor
    Uczestnik

    [QUOTE BY= dzanaliz] dzieki Admin za fajny pomysł:smile: dziś nie dam rady, ale jutro biorę się za naukę i za programik.
    I czy ktos cos wie na temat wrześniowej punktacji za zadania….ja mialam 1,5….a liczyłam choc na polowe z tych 30…..??[/QUOTE]

    Prawdopodobnie dawali punkty czastkowe, bo jestem pewien,ze zadnego z podpunktow nie zrobilem calego dobrze, a uzbieralem 8 punktow.Pewnie duzo zalezalo od tego kto sprawdzal.

    #6481
    ramoja
    Uczestnik

    Witam dzięki gocha za uwagi i czekam na szacowanie ryzyka , a co do interwału to dzieki
    również , może ktoś jeszcze się wypowie na temat interwału i tego zadania co podałam wcześniej .
    A pozostałe pytania gocha te które podałam z metodyki mamy inne odpowiedzi co Ty na to
    kto ma dobrze ????
    pozdrawiam

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 217)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.