środa, 24 kwietnia, 2024

IIA???

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW IIA???

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #19945
    wacekservice
    Uczestnik

    czy ktoś wie, co się stało ze stroną http://www.iia.org.pl?
    za tydzień konferencja 😀 , a do tego – jak zwykle po 👿 – walne zgromadzenie ❓

    #19953
    ryszard
    Uczestnik

    Wacek,mailuj to najlepsze, ja dostaje maile z IIA..To mogę miec od Ciebie racjonalne zapewnienie ,że pogadamy troche ? A inni tez będą ??czekam na WAS ..moze jakies wysokie stołki ? zawszeć to stolica a ceny przystępne dla szarego aw…hahahah…do zobaczyska
    rycho

    #19955
    terka
    Uczestnik

    To jakaś tajna organizacja jest? Na stałe czy jedynie okresowo zeszła do podziemia? 😆

    #19956
    ryszard
    Uczestnik

    Wiesz terka,to jeszcze nie primaaprilis.To,że nie działą stronka IIA to nie powód do takiej oceny.Moge Ciebie zapewnic ,że dzieje sie bardzo dużo w IIA; jest przygotowywane m.innymi przez mnie szkolenie IIA w Dobieszkowie( powstaje tam nowe Kolo IIA) w dniach 19-21 maja,25 marca beda ciekawe wyklady o Komitetach Audytu oraz Konferencja Miedzynarodowa w wrzesniu.
    Jestem szary żuk – członek IIA i sie nie nudzę.Wkrótce Ciebie i innych zaproszę do ciekawej inicjatywy w zakresie doskonalenia zawodowego.
    Wiesz lubię Ciebie( bardzo 😀 😀 😀 ) i ciepło sie zbliża więc kwiaty tuż .tuż..
    A swoja drogą na pewno na Walnym IIA nie bedzie łatwo,dlaczego nie działa stronka.
    pozdrawiam wiosennie
    rycho

    #19957
    terka
    Uczestnik

    Ryszardzie, więcej luzu:smile:
    Żartowałam przecież – wszak każdy wie, co to jest IIA, i że wcale tajna nie jest:wink:

    Ale mnie nie po drodze z IIA, więc raczej z propozycji nie skorzystam. Ja samorząd jestem (przypominam, choć wiem, że o tym wiesz), czyli audytor drugiej kategorii:wink: O takich oni nie dbają.
    Wcale.
    Z wiosennym pozdrowieniem (choć u mnie dziś padal śnieg) 🙂

    #19960
    ryszard
    Uczestnik

    terka,nie moim zamiarem jest jednanie kogokolwiek do IIA,ja tez jestem samorząd i takowych jest trochę w IIA.Ale jak sama widzisz jest to jedno z dwóch stowarzyszen jakie działają.To drugie nie ma swojej stronki netowej i kręci sie nieżle w Szkołach Wyzszych.Każda organizacja a szczególnie spoleczna działa tak jakie ma wladze i jakich ma członków.
    Ale prawda też jest taka,że jest widoczna różnica w tym jak było a jak jest.Jestem 5 lat w IIA i swoje wiem,a wiem tak jak TY,ze jak umiesz liczyć ? to zawsze licz na siebie.Nie mniej zapraszam Ciebie serdecznie,nie jako członek IIA a jako stary znajomy..też samorzadowy jednoosobowy aw … terka NAM będzie po drodze..
    Wierz mi,wiosna tuż tuż..czuje to w powietrzu..
    ciepło pozdrawiam z podmuchem wiosny …
    rycho

    #19968
    kikcloud
    Uczestnik

    Stona już działa w przciwieństwie do.. 😉

    #19969
    kikcloud
    Uczestnik

    tej reszty, która nie działa 😀

    #19974
    wacekservice
    Uczestnik

    no i wyszło na to, że z audytorami, jak z dziećmi: nie ma, nie ma, jeeest! A ku ku! 😆 😆 😆

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.