piątek, 29 marca, 2024

ile zarabiacie w audycie????

Home Forum Sektory Samorządy ile zarabiacie w audycie????

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #21827
    audyt4
    Uczestnik

    kończy mi sie okres próbny…..i bede miala nowa umowe….chce tez oczywiscie dostac wiecej kasy bo na okresie probnym niałam 2400 brutto ile mogę rzadac teraz na umowe na stale….prosze o rady……..

    #21828
    adela
    Uczestnik

    Zależy gdzie pracujesz. W samorządzie stanowisko audytora wewnętrznego jest na poziomie naczelnika wydziału

    #21835
    scypion
    Uczestnik

    Jest dokładnie tak jak mówi adela.

    2400 za jaką część etatu?

    #21836
    joawar
    Uczestnik

    przepraszam ale „rządać” ? z takim … może lepiej … 😳

    #21837
    scypion
    Uczestnik

    Jak to ostatnio często mówią: oj tam oj tam. Pisanie postów na forum audyt.net nie ma błogosławionej czy też przeklętej autokorekty to czasem coś umknie. A że rozmowa o bardzo emocjonalnej kwesti – o zarobkach to i o błąd łatwo. Dziś piątek! Niechaj nic się nie chmurzy!

    #21838
    pietryka
    Uczestnik

    Naczelnika bądź dyrektora wydziału – to zależy od wielkości jednostki samorządowej. W tabeli wynagradzania pracowników samorządowych jest klasyfikowany wyżej niż np. radca prawny. W mojej okolicy przyjęto na 1/2 etatu 2 – 2,5 tys. zł
    Ale to wcale nie znaczy, że na cały etat jest 2 razy tyle, /dlaczego ? – wiadomo – plan, sprawozdanie, itp. wykonać trzeba zawsze/, dochodzi dodatek funkcyjny, który może ale nie musi być przyznany, no i… dodatek stażowy – wiadomo. W każdym przypadku należy rozważyć, żeby nie przeholować. Jeżeli to mała jednostka to masz konkurencję w audycie zleconym /a ostatnio biegli zrobili się bardzo aktywni/ 😥 a jak większa, to zależy od zagęszczenia audytorów na km2 😉
    No i najważniejsze – jak szef czuje Twoją lojalność /nie mylić z wazeliną/, bo nie zawsze lojalność i obiektywizm idzie w parze. 😆
    Co do błędów /pomyłek pisarskich/ – daleki jestem od napiętnowania kogokolwiek bo sam w ferworze przekazania myśli sam je popełniam, ale… wkładam palca do buzi i się wstydzę /niedługo/ 😳 Później liczę na zrozumienie, a poza tym… można poprawić. 😆

    #21842
    joawar
    Uczestnik

    „Pomyłki pisarskie” popełniane przez audytowanych – już ich widzę z palcem w …
    😯

    #21863
    kules
    Uczestnik

    Ogólnie rzeczywiście zarabia się u nas (samodzielne stanowisko na cały etat) jak naczelnik, ale są różne wydziały, mniejsze i większe, jeden naczelnik może zarabiać u nas połowę tego co inny w ekstremalnych przypadkach i raczej jest tak, że zarabia się jak naczelnik, ale takiego średnio mniejszego wydziału. A te dodatki funkcyjne to psu na budę, ja wolałbym go nie mieć, ale żeby mi to do zasadniczej wliczyli, przy ustalaniu wynagrodzenia i tak umawiasz się na konkretną kwotę, a ile z tego będzie w zasadniczej a ile w dodatku to już techniczna sprawa.
    Pietryka dobrze pisze. No a jeśli chodzi o robotę jako usługodawca to kwoty są niższe niż na etacie, choć roboty dużo mniej nie ma – konkurencja panie, co roku jest presja na obniżanie oferty, kryzys.

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.