piątek, 27 listopada, 2020

Informacja o pacy dla audytora

Home Forum Sektory Resort sprawiedliwości Informacja o pacy dla audytora

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
    piotr
    Uczestnik

Prokurator Apelacyjny w Katowicach ogłosił nabór na stanowisko audytora wewnętrznego. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach.

kikcloud
    Uczestnik

A co się stało z poprzednim ❓

piotr
    Uczestnik

Awansował na Naczelnika.

kikcloud
    Uczestnik

Ho, ho! To moje gratulacje 😀 Środowisko pracy przyszłego audytora będzie lepsze. Można zmontować „grupę wsparcia” 🙂
    Piotrze, czy możesz podać termin składania papierów?

spedek1
    Uczestnik

Już miał dość ??? nie znowu … kasa. Ha,Ha,Ha

piotr
    Uczestnik

[QUOTE BY= kikcloud] Piotrze, czy możesz podać termin składania papierów?[/QUOTE]
    Dokumenty należy składać lub przesyłać w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.
    Ogłoszenie ukazało się w dniu 28 marca 2007 roku.

kikcloud
    Uczestnik

Bardzo dziekuję za info. Rozumiem, że w PA doceniają audytorów 😉 Może jeszcze chcą dobrze płacić za dobrą pracę ❓

ggg
    Uczestnik

Dziś do mojego znajomego zadzwoniła Prokuratura Apelacyjna zapraszając na rozmowę na 16 maja po wyjaśnieniu że nie moze przybyć na rozmowę gdyż przystępuję w tym dniu do egzaminu CIA, Pani odpowiedziała że nie mozna przełozyć terminu rozmowy i trudno …. – Bez komentarza.
    Musiałem o tym napisać gdyz razem przystępujemy do egzaminu i jestem zadowolony że sam nie wysyłałem swojej aplikacji, gdyż tylko straciłbym czas.

Życzymy innym kandydatem powodzenia.

kikcloud
    Uczestnik

Ja również nie mogłem i nawet nie zdążyłem się wytłumaczyć :grin:. Panienka miała zly dzień, albo było tylu kandydatów, że potarktowała te rozmowy jako wstępną selekcję 😉

kikcloud
    Uczestnik

Trzeba oddać sprawiedliwość Prokuraturze, że ponowiła propozycję oferując niedawno nowy termin ❗

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.