piątek, 29 marca, 2024

Institute for Internal Controls – IIC

Home Forum Organizacje AW Organizacje AW Institute for Internal Controls – IIC

Oglądasz 10 wpisów - 76 z 85 (wszystkich: 85)
  • Autor
    Wpisy
  • #23593588
    eddie
    Uczestnik

    Grupa TheIIC z IIC Poland Chapter (IIC Polska) na GoldenLine  ma obecnie przeszło 1.390 Członków i się wciąż rozwija.

    #23593602
    eddie
    Uczestnik

    <span style=”color: #4b4b4b; font-family: ‚PT Sans’, sans-serif; font-size: 14px;”>Grupa TheIIC z IIC Poland Chapter (IIC Polska) na GoldenLine  ma obecnie przeszło 1.400 Członków i się wciąż rozwija.</span>

    #23593628
    eddie
    Uczestnik

    Jednak najlepsze, wartościowe, profesjonalne szkolenia dla AW w Polsce to tylko u IIA Polska, Polski Oddział The Institute of Internal Auditors.

    #23593632
    eddie
    Uczestnik

    Grupy TheIIC z IIC Poland Chapter (IIC Polska) na GoldenLine mają obecnie przeszło 1.425 Członków i wciąż się rozwija, ale niedługo ktoś inny przejmie się ich promocją, gdyż przestaję w tym roku dalszą działalność publiczną.

    #23593635
    eddie
    Uczestnik

    This survey is available in more than one language. Please select a language from the list below then click „Continue.”

    <select id=”_languageSelect__surveyLanguageList” class=”Question workflowAjaxPostAction” name=”_languageSelect$_surveyLanguageList” data-action=”none”>
    <option selected=”selected” value=”en-US”>English</option>
    <option value=”es-EU”>Español</option>
    <option value=”fr-FR”>Français</option>
    </select>
    <input id=”_languageSelect__selectLanguageBtn” class=”workflowAjaxPostAction ckbxButton roundedCorners border999 shadow999 silverButton” style=”color: black; font-size: 12px;” name=”_languageSelect$_selectLanguageBtn” type=”submit” value=”Continue >>” data-action=”language” />

     

    [caption id="" align="alignnone" width="567"]Survey IIA – OECD[/caption]

    https://survey2018.oecd.org/ViewContent.aspx?contentID=1716

    #23593643
    eddie
    Uczestnik

    Szukam chętnego do pomagania mnie w rozwijaniu tej strony internetowej (The Institute for Internal Controls – IIC Poland Chapter, IIC POLSK)  jak i tu na tej Grupie.

    #23593663
    eddie
    Uczestnik

    Domena działa znowu …

    #23593684
    eddie
    Uczestnik

    W tym roku przechodzę na emeryturę i będę musiał przekazać moje Grupy komuś innemu. Czy są chętni?

    #23593685
    eddie
    Uczestnik

    W tym roku planuję przejść na emeryturę i będę o wiele mniej udzielał się na portalach społecznościowych. Czy ktoś chciałby przejąć moje Grupy?

    #23593699
    eddie
    Uczestnik

    IIC Poland Chapter powraca do Warszawy. Kierować nim będą Alex Movchan i Tomasz Gajan. Ja obejmę tytuł honorowy.

    Szczególy w krótce.

Oglądasz 10 wpisów - 76 z 85 (wszystkich: 85)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.