wtorek, 22 września, 2020

interpretacja art. 56 ust. 3 o finansach publicznych

Home Forum Sektory Samorządy interpretacja art. 56 ust. 3 o finansach publicznych

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #5543
    slavek
    Uczestnik

    Czy w przypadku jeżeli w terminie 2 m-cy od dnia otrzymania sprawozdania nie zostaną podjęte działania mające na celu usunięcie uchybień, kierownik jednostki w tym przypadku Burmistrz informuje o tym GIAW?. Osobiście uważam, że tak, co wynika m.in. z Zasad wdrażania systemu kontroli finansowej i audytu wewnętrznego w polskiej administracji publicznej. Słyszałem różne interpretacje na te temat dlatego chciałbym usłyszeć Waszą opinię

    #5544
    meg
    Uczestnik

    A moim zdaniem Burmistrz nie informuje o tym GIAW, ponieważ zgodnie z art. 62ust.5 burmistrz posiada kompetencje GIAW. Wyłączeniem jest tylko wyrażanie zgody na rozwiązanie stosunku pracy z audytorem wew.
    Pozdrawiam 😛

    #5546
    kacha
    Uczestnik

    Zgadzam się ze zdaniem Meg. 🙂

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.