czwartek, 25 kwietnia, 2024

Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 116)
  • Autor
    Wpisy
  • #18611
    wojak
    Uczestnik
    #18612
    ela
    Uczestnik

    hej
    pomysł jest ok, czy masz na mysli wszystkie jsfp czy związane z resortem MON?
    pozdrawiam

    #18613
    terka
    Uczestnik

    Ja za, tylko pojęcia nie mam, co trzeba zrobić, aby oficjalnie utworzyć Izbę?

    #18614
    andrzejm
    Uczestnik

    Przyłączam się do pomysłu i proponuję swoją pomoc ( na ile będę potrafił) pozdrawiam

    #18615
    mama0454
    Uczestnik

    Idea jak najbardziej słuszna, byleby się tylko nie ograniczała do zbierania corocznych składek. 😆

    #18616
    lucy
    Uczestnik

    jestem za

    #18617
    wojak
    Uczestnik
    #18618
    emus
    Uczestnik

    Wojak. Zawsze wysoko ceniłam Twoje posty – bardzo merytoryczne. Popieram pomysł i służę pomocą. Lektura Nowej UFP nasunęła mi kilka pomysłów, niestety mojemu obecnemu pracodawcy też.

    #18622
    izmi
    Uczestnik

    o ile mnie pamięć nie myli to od jakiegoś czasu tworzona jest „uoaw” 🙂 mam nadzieję, że w końcu ujrzy światło dzienne 🙂 jeżeli któreś z Was wybiera się pod koniec listopada (26-27) na szkolenie do Torunia to zapewne będzie można o tym porozmawiać 🙂

    #18628
    wojak
    Uczestnik
    #18631
    wojak
    Uczestnik
    #18632
    izmi
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Wojak] Czy możesz podać bliższe informacje, kto tworzy tę ustawę – MF, Sejm…? [/QUOTE]
    cóż, to pobożne życzenie 😈

    tworczością wesołą uoaw zajmują się sami aw i rodzi się w bólach od dłuższego czasu ➡ wiadomo – praca, praca, praca, rodzina itp
    … potem tylko tysiące podpisów i machina idzie w ruch

    #18633
    wojak
    Uczestnik
    #18634
    izmi
    Uczestnik

    Wojak,
    ja tylko przekazałam informację 🙂 Mogę nie odpuszczać, tylko co z tego? Twórczością zajmuje się „ileśtam” aw. Zapewne dobrze byłoby gdyby kolejne mądre głowy dołączyły, bo wiadomo, że z czasem następuje „zmęczenie materiału”.
    Pzdr

    #18636
    roboka
    Uczestnik

    Jestem za i również służę pomocą

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 116)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.