sobota, 20 kwietnia, 2024

Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 116)
  • Autor
    Wpisy
  • #18707
    terka
    Uczestnik

    poprawny adres to: bevo@o2.pl, zdaje sie?
    Zeby nie było, że odzew jest zaden:smile:
    Pozdrawiam, Bevo:smile:

    #18708
    adela
    Uczestnik

    Jestem za. Też obiecuję rozmowy w stosownym czasie ze znajomym mi posłem.
    Pozdrawiam

    #18709
    wojak
    Uczestnik
    #18714
    mama0454
    Uczestnik

    Skąd wziąć te 100 tysięcy podpisów ? Przecież tak naprawdę audyt nikogo nie interesuje (poza samymi audytorami). Kto miałby się podpisać pod tym wnioskiem : ciocia, babcia, a może wójt, sołtys lub skarbnik ? Może lepiej ugadać się z 15 posłami-osłami ?

    #18715
    terka
    Uczestnik

    Skąd wziąć 100 tys. podpisów? Lobbować wśród znajomych i krewnych. Tak, u mnie i babcia podpisze, jesli jej podpis liczyc sie będzie za sztukę. Będę też w moich jednostkach prosić o podpis kazdego, Każdego – od dyrekcji po sprzątaczkę. I panów z ochrony też.

    #18720
    wojak
    Uczestnik
    #18736
    ryszard
    Uczestnik

    Uważam ,ze trzeba próbować wszystkich dróg prowadzacych do celu.Myślę ,ze inicjatywa projektu ustawy 15 posłów jest drogą czasowo najszybszą..

    Ryszard

    #18739
    wojak
    Uczestnik
    #18740
    ela
    Uczestnik

    a ja jeszcze chcę nawiązać do zdobycia podpisów w ilości 100 000 lub 150 000- jak je zdobyć? jeżeli zaangażuje się 1000 audytorów – a mam cichą nadzieję że tak – to wystarczy aby każdy uzyskał 150 podpisów,
    te 150 podpisów to dla mnie możliwe do zdobycia wśród rodziny, znajomych i oczywiście w pracy 😀
    chociaż przyznam że liczba 15 jest bardziej kusząca,
    no cóż łatwiej wyobrazic sobie 15 jak 150 000,
    ale bądźmy dobrej mysli,
    powoli rozgladam sie za tym jednym z piętnaski,
    miłego dnia

    #18742
    mama0454
    Uczestnik

    Wg mnie znacznie prostsza jest inicjatywa ustawodawcza 15 posłów.
    Przecież w każdej większej miejscowości jest biuro poselskie lokalnego posła. Poseł w takim biurze ma w konkretnym czasie swój dyżur. Myślę, aby na piśmie w tym biurze złożyć taką propozycję z prośbą o zwrotne pisemne ustosunkowanie się do niej. Równie dobrze można przejść się na spotkanie z posłem i wprost porozmawiać z nim na ten temat dając mu do ręki (aby sobie nie zapomniał) jakieś krótkie opracowanie dotyczące naszej sprawy.
    Zdobycie 100 tys. podpisów popierających utworzenie izby audytorów uważam za nierealne, bo nami tak naprawdę nikt się nie interesuje.

    #18744
    ela
    Uczestnik

    [QUOTE BY= mama0454] Zdobycie 100 tys. podpisów popierających utworzenie izby audytorów uważam za nierealne, bo nami tak naprawdę nikt się nie interesuje.[/QUOTE]

    też tak w pierwszej chwili pomyślałam, stąd moje proste wyliczenia matematyczne,
    a jak nikt się nami nie interesuje to my spróbujmy zainteresować innych, zresztą piszesz o tym mama0454 i inni też np. Ryszard, Wojak;
    serdecznie pozdrawiam

    #18745
    ryszard
    Uczestnik

    Uważam,ze jesli udalo by sie znalesc kilku posłow,to przeciez oni tez maja swoich bliskich posłów ich poglądom.Po 27 listopada jesli uda sie ustalic zasadnicze sprawy to mogę sie podjąc takowego dzialania do trzech posłow z mojego terenu… Piszę mogę..jest parę spraw jakie chce usłyszec od Darka..
    Tak więc wszystko przed.Dobrze tez zaproponowala terka ,jednac ludzi do sparwy..

    #18747
    wojak
    Uczestnik
    #18762
    bv
    Uczestnik

    jeszce raz, tym razem z największą stanowczością proszę, by nikt się nie podpalał, bo się wypalimy jak beczka z naftą – dużo dymu i smrodu, ale pożytku żadnego

    nie umawiajcie się z posłami
    nie umawiajcie się z ministrami
    ani teraz, ani po 27. listopada
    bo o czym chcecie im mówić?
    że być może coś tam, być może jutro, albo za rok…
    wszystko musi pójść swoją drogą!!!

    im szerszy strumień przychodzi nam przeskoczyć, tym dłuższy rozbieg jest potrzebny!!!

    #18764
    ryszard
    Uczestnik

    Darku,wyraznie napisalem,MOGE i wcale nie przesądzam niczego i nic …Natomiast istotą sprawy jest i największym problemem: jak racjonalnie podejsc do sprawy.Ale o tym w Toruniu, u Ciebie
    do zaobaczenia

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 116)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.