piątek, 29 marca, 2024

Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Home Forum Pomysły pomysly Izba Audytorów Wewnętrznych JSFP

Oglądasz 11 wpisów - 106 z 116 (wszystkich: 116)
  • Autor
    Wpisy
  • #19729
    ryszard
    Uczestnik

    Witam,byłem pod koniec listopada ub.roku w Toruniu i mialem okazje nieco dłużej pogwarzyc z autorami nowej ustawy czyli Darkiem i Grzesiem.
    Z info bardzo dokladnego i rzeczowego postanowiłem wspierac wysiłki ale tak,aby bez autorów nie odbyło sie nic a nic.
    Znam kilka lat obydwu kolegów.I wiem,ze są zdeterminowani i wiedza co robią..I co najważniejsze robią rzecz profesjonalnie … Uważam,ze przyjdzie czas na dalsze oficjalne działania w kwestii nowej NASZEJ uofp….Pośpiech jak to mawiają ,jest potrzebny do łapania pcheł..
    pozdrawiam
    Ryszard

    #19813
    wojak
    Uczestnik
    #19814
    terka
    Uczestnik

    Wojaku, spoko:smile:
    To nie było ani o SGI, ani o Tobie, zapewniam Cię. To było do mnie, ale też nie o mnie. Przeczytaj mój poprzedni post.

    Swoją drogą, Wojaku, nie dopatruj się wśród nas nieżyczliwości. Naprawdę jej nie ma. Czasem ktoś coś niedokładnie odczyta, czasem ktoś niedokładnie napisze, czasem ktoś zbyt emocjonalnie zareaguje, jak to na forum. Uśmiecham się do Ciebie 🙂 I do wszystkich 🙂

    #19817
    ryszard
    Uczestnik

    No i fajnie jak się dziewczyna usmiecha..Bo juz mimo zimy prawie wiosna..

    #19818
    wojak
    Uczestnik
    #19821
    terka
    Uczestnik

    🙂
    No ładnie, myślisz, że powinnam czuć się
    urażona tą „mamuśką”?:wink: Przecież to miłe.
    No, chyba, że miałoby się odnosić do „mamuśkowego” wieku (no, tego kobiety w szczególnosci młode, nie znoszą:wink:), ale przecież się nie odnosi:smile:

    #19822
    adejk
    Uczestnik

    skoro zrobiło się już tak sympatycznie, to zapytam wprost: na czym stoimy z tą Izbą (bo już się trochę pogubiłam) 😎

    #19824
    wojak
    Uczestnik
    #19827
    ryszard
    Uczestnik

    Sorki,cos mi komp siada ,moj post ponizej.. 😀 😀 😀

    #19828
    ryszard
    Uczestnik

    Hmmmm..niektorym dobrze bo maja przydział ostrej amunicji,a co ma zrobic aw majacy tylko wiatrówkę na 4,5mmm srut i to nie wymagajacej stosownego zezwolenia? A jak taka tesciowa jest np.bieglym rewidentem ? to zamiast czynienia zamiaru karalnego,biegnę kupić wyłącznie róże czerowne oraz super czekoladki.Minie mnie mycie garów ,sprzatanie itp.przez najbliższy miesiąc.
    Takie róże należa sie również Tobie terka..i to np.17 ..( a czemu ? hahaha zgadnij) ..
    Słowo się rzekło..

    #19831
    scypion
    Uczestnik

    Ryszard – co czynić? Pokochać i wzbudzić w niej pozytywne do Twej osoby uczucia.

    Wojak – jak tekra powiedziała – to nie do Ciebie ani SGI ani o żadnym z was. Także nie czuj się urażony jak i ja się nie czuje.

    Terka – horroru ciąg dalszy. Trudno uwieżyć w to co tu się dzieje. Gdybym nie widział na własne oczy i nie doświadczył na własnej skórze – NIGDY BYM W COŚ TAKIEGO NIE UWIERZYŁ.

    Taktyka na teściową i wiatrówka.. hmm… przecież wiatrówka taka , ma jak każda broń tego typu – ciężką i twardą kolbę. A i może bagnet na nią założysz? Też działa prawidłowo, przodkowie empirycznie zweryfikowali.

    Właśnie, co z Izbą?

Oglądasz 11 wpisów - 106 z 116 (wszystkich: 116)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.