wtorek, 22 września, 2020

JAK TO JEST

Home Forum Sektory Samorządy JAK TO JEST

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #9801
    anetka
    Uczestnik

    proszę powiedzcie jak to jest?
    otóż czy szef (starosta, burmistrz) może zlecić wykonanie badania bilansu w jednostce sobie podległej nie będącej żadną spółką, np. w szkole, jeśli tak to proszę o podstawę prawną
    dziękuję

    #9802
    nickkita
    Uczestnik

    Myślę, że jeśli chodzi o jednostki podległe to wszystko może bo jest organem prowadzącym jak stanowi Statut.

    #9803
    k-asiek
    Uczestnik

    Jeżeli jednostki organizacyjne nie przekraczają progów , które nakazują zatrudnić audytora, to audytor zatrudniony w jednostce nadrzędnej może objąć swoim działeniem również jednostki organizacyjne. To jest w art.51 ust11, a także opinia na ten temat od Giawa

    #9804
    k-asiek
    Uczestnik

    zapomniałam dopisać że chodzi o ustawę o finansach publicznych.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.