czwartek, 4 marca, 2021

Jeszcze o sprawozdaniu za 2006 r.

Home Forum Sektory Samorządy Jeszcze o sprawozdaniu za 2006 r.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #10347
    hania
    Uczestnik

    Czy podsektor samorządowy wysyła to sprawozdanie nadal do Ministra Finansów, czy zgodnie z art. 62 ust. 5 ustawy o finansach publicznych przedkłada tylko swojemu wójtowi, burmistrzowi, prezydentowi? 😉

    #10350
    xxl
    Uczestnik

    Art. 53, ust. 5 mówi, że AW przedstawia kierownikowi jednostkii MF do końca marca każdego roku Sprawozdanie z wykonania planu audytu za rok poprzedni, a jednocześnie art. 62, ust.5 mówi, że w przypadku jednostek podsektora samorządowego kompetancje MF wykonują odpowienio wójt, burmistrz, prezydent itd. Rozumiem więc, że w przypadku podsektora samorządowego przekazujemy sprawozdanie tylko odpowiednio wójtowi, prezydentowi itd.

    #10352
    Anonim
    Nieaktywny

    [QUOTE BY= Hania] Czy podsektor samorządowy wysyła to sprawozdanie nadal do Ministra Finansów, czy zgodnie z art. 62 ust. 5 ustawy o finansach publicznych przedkłada tylko swojemu wójtowi, burmistrzowi, prezydentowi? 😉 [/QUOTE]

    A co w Twoim pytaniu znaczy nadal? Sektor samorządowy z tego co się orientuję nigdy nie wysyłał sparwozdań do GIAW czy teraz do MF. Czy się mylę??? 🙂

    #10354
    irenaanna
    Uczestnik

    Nie mylisz się. Nigdy nie wysyłał. Jeśli jednak audytor jest zatrudniony w jednostce organizacyjnej podległej jst. to przekazuje sprawozdanie roczne swojemu kierownikowi oraz Burmistrzowi, Prezydentowi, Staroście lub Marszałkowi.

    #10359
    tamara
    Uczestnik

    Zgadzam się z Irenaa i Lainy, ja wysyłam do marszałka, zarówno sprawozdania jak i plany w terminach jak wskazuje przepis 🙂

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.