sobota, 20 kwietnia, 2024

Kampania wrześniowa – do szeregu – ruszamy

Home Forum Egzaminy egzaminy Kampania wrześniowa – do szeregu – ruszamy

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)
  • Autor
    Wpisy
  • #4486
    cps
    Uczestnik

    POzdrowienia wszystkim. Jak przygotowania do 5 września – to dobra data podobno na wesela i różne takie. myśle ,ze powinnismy rozpocząc regularane konultacje na tym forum.
    Akademia z ustawy o zamówieniach publicznych na strona PARPu jest nieaktualna -nowa ustawa. jak macie adres jakiejś pomocy on-line z tej ustawy -podajcie. Chociaż nie wierze ,że będzie to samo na zadanku pisemnym po teście. Napiszcie na co stawiacie – ja – na jakiś diagram i dlatego proponuje pocwiczyc diagramy różnych ściezek w swich firmach.
    Hasło na dziś Kandydaci na audytorów od jesieni – łączcie sie w swojej niewiedzy.

    #4517
    dzanaliz
    Uczestnik

    a podoba mnie sie :smile::smile: tym bardziej, ze slubic i weselic sie planuje w sierpniu a potem rzutem na tasme jeszcze egzamin. Tez mi sie wydaje, ze zamowien tak od razu nie powtorza. A moze znowu statystyka????

    #5282
    cps
    Uczestnik

    no słuchajcie. ale zmian od lipca.aż ciemno sie w oczach robi.Kapuśniaka na półke i do materiałów – gotowi-start.A tu dzisiaj patrze -jeszcze karta i kodeks na nowo.
    Pytania z strony te wzorcowe, bez Czerwińskjiego nie podchodż. Co wy na to.Bedzie rzeż niewiniątek
    🙄

    #5283
    kaczor
    Uczestnik

    [QUOTE BY= cps] no słuchajcie. ale zmian od lipca.aż ciemno sie w oczach robi.Kapuśniaka na półke i do materiałów – gotowi-start.A tu dzisiaj patrze -jeszcze karta i kodeks na nowo.
    Pytania z strony te wzorcowe, bez Czerwińskjiego nie podchodż. Co wy na to.Bedzie rzeż niewiniątek
    🙄 [/QUOTE]

    Tyle, ze w testach zmienilo sie raptem kilka pytan a co do pisemnego i tak nie wiadomo co bedzie:wink:Nie ma więc chyba powodu za bardzo sie bac.

    #5427
    dorota1
    Uczestnik

    ja zdalam egzamin w kampani kwietniowej a kapusniaka na oczy nie widzialam, wiec jak widac da sie…

    #5428
    dorota1
    Uczestnik

    czerwinskiego zreszta tez nie

    #5431
    emus
    Uczestnik

    Kapuśniaka można sobie podarować, bo stara ustawa i błędów trochę za dużo, ale Audyt Wewnetrzny K.Czerwińskiego to podstawa. Dobrze napisana. Audyt informatyczny przystępnie dla nieinformatyków, a przypominam, że czerwcowe ustne to przewaga pytań z audytu informatycznego. Teraz będziecie męczyć sie przy pisemnym, ale prawdziwe emocje to egz.ustne. Próba nerwów i czasem określenie, że jest ciężko nie oddaje ich nerwowej atmosfery. Nie polecam pominięcia STATYSTYKI. Obserwuję egzaminy i faktem jest, że KOMISJA kładzie duzy nacisk na to zagadnienie. W przypadku statystyki nie można się łudzić, że się coś wymysli – albo wiem i umiem obliczyć, albo do widzenia wtedy obliczenie próby za pomocą interwału jest nie możliwe, a tego Komisja napewno nie popuści.

    #5486
    malutki1
    Uczestnik

    Poszukuję kontaktu z ochotnikami na 5 września br. Jak przygotowania, u mnie powoli… opracowuję pytania ze stron MF po aktualizacji. Jakby coś to jest jeszcze egzamin w listopadzie. A tak na marginesie to ile razy można podchodzić do pisemnego i ustnego? Pozdrawiam. Może jakiś uczestkik szkolenia IRiP w Warszawie z czerwca? 😳

    #5487
    szwedka
    Uczestnik

    Witam, ja egzamin zdałam w kwietniowej kampanii (moja pierwsza i jedyna kampania na szczęście). Co do podchodzenia do egzaminu to do pisemnej części możesz podchodzić tyle razy ile chcesz, z tym że za każdym razem płacisz za egzamin, a co do ustnego to masz dwa podejścia po zaliczonym pisemnym, jeśli się nie uda to niestety wszystko zaczyna się od nowa. Ale głowa do góry i życzę powodzenia wszystkim zdającym!!! 😀

    #5524
    kaczor
    Uczestnik

    Co obstawiacie na pisemnym?Statystka byalby ok,ale watpie zeby powtorzyla sie po raz kolejny.W sumie dosc dawno nie bylo rachunkowosci.Troche idiotyczne jest zalozenie tworcow egzaminu, ze audytor musi na pamiec znac tresc jakiejs ustawy,zeby umiec wykonac zadanei audytowe.Audytor powinien w mojej opinii miec doskonala wiedze na temat zasad realizacji audytu,ale doglebna znajomosc merytoryki KAZDEGO z mozliwych obszarow audytu w jsfp to juz przesada. Audytor powinien umiec pracowac z aktami prawnymi i umiec zdobywac nowa wiedze ,a nie zamykac sie w wyuczonych regulkach i aktach prawnych. Zadanie audytowe i ewentualnie jakis wyciag z aktu prawnego(albo nawet cala ustawa,zeby zdajacy umial pokazac, ze umie szukac niezbednych informacji) w zalaczeniu to rozumiem,ale wbijanie na pamiec do glowy jak za starej matury troche juz smierdzi brakiem pomyslu i koncepcji na rzetelna organizacje egzaminu (jakby nie bylo wzorcow z IIA na przyklad).

    #5608
    ramoja
    Uczestnik

    Witam kujonki , ja też sie do nich zaliczam heheh
    ale wcale nie jest mi wesoło , bardzo sie boję egzaminu ale mam nadzieję na szczęście .
    Kto z Was jedzie z Pomorskiego np. z Gdyni ???

    #5609
    ramoja
    Uczestnik

    🙄 😉 😆 😉
    może na wesoło choć raczej się nie da
    ale będzie pogrom !!!!!!!!!!!!!!!!

    #5678
    dzanaliz
    Uczestnik

    czesc – ja jade z gdyni….z niewielkim optymizmem za to wypoczeta:smile::smile: od jutra biore sie za powtorki bo i tak nic juz do lba nie wloze…

    #5699
    ramoja
    Uczestnik

    No to się spotkamy ale ja jadę dzień wcześniej
    w poniedziałek bo nie chciałam jeździć po nocach
    powodzenia Marta a jak będziemy w Warszawie to może sie spotkamy
    powodzenia

    #5739
    dzanaliz
    Uczestnik

    hihihi…tez jade w poniedzialek….coby sie nie szlajac po nocach:smile::smile::smile:
    jak cos bedzie warczec w pociagu w poniedzialek na trasie do w-wy to ja :mrgreen:

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 15)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.