wtorek, 23 kwietnia, 2024

Kiedy wyniki?

Home Forum Egzaminy egzaminy Kiedy wyniki?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
  • #11637
    goldy
    Uczestnik

    Hej,

    Może Ktoś z Was wie kiedy będą wyniki z CGAP?

    Pozdrowienia 😛

    #11640
    1111
    Uczestnik

    💡 Dostałam maila ze Stanów z IIA że wyniki otrzymamy mailem 16 lipca

    #11641
    goldy
    Uczestnik

    Dzięki za informacje 🙂

    #11646
    caliente
    Uczestnik

    Mailem („e-mail”)? Chyba pocztą („mail”). IIA na swojej stronie głównej informuje, że wyniki są wysyłane pocztą („by mail”).

    #11648
    iska
    Uczestnik

    Na formularzu można było zaznaczyć, że chce się otrzymać wyniki e-mailem, ale wkrótce okaże się jak to będzie w rzeczywistości.

    Ja jednak nie spodziewam się wyników wcześniej niż pod koniec lipca. Wiem, że różnie to bywało z otrzymywaniem wyników, także musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

    #11658
    anita
    Uczestnik

    moim zdaniem na formularzu zaznaczaliśmy ze że mailem chcemy otrzymać potwierdzenie dopuszczenia do egzaminu. Wyniki egzaminu tylko pocztą

    #11659
    iska
    Uczestnik

    [QUOTE BY= anita] moim zdaniem na formularzu zaznaczaliśmy ze że mailem chcemy otrzymać potwierdzenie dopuszczenia do egzaminu. Wyniki egzaminu tylko pocztą[/QUOTE]

    masz racje, sprawdzilam na formularzu
    wyniki beda wyslane poczta

    #11674
    goldy
    Uczestnik

    Mam prośbę jak ktoś już dostanie wyniki to niech da znać – przynajmniej będzie wiadomo, że coś się ruszyło – z góry dzięki 😆

    #11704
    anetta
    Uczestnik

    Gorąca wiadomość – są już wyniki z egzaminów CGAP i CIA, myślę, że większość z nas znajdzie je dzisiaj w swoich skrzynkach. Oby to były dobre wiadomości!!!

    #11706
    iska
    Uczestnik

    Ja już odwiedziłam swoją skrzynkę.
    Niestety, ale w liście nie ma dobrych dla mnie wiadomości

    #11711
    oti
    Uczestnik

    Właśnie wczoraj otrzymałem wynik CGAP. I … nie wiem jak to się stało ale ZDAŁEM. Pozdrawiam wszystkich i życzę tego samego.
    Oti.

    #11713
    goldy
    Uczestnik

    Gratuluje zdania egzaminu 😀 Ja czekam na wyniki a właściwie to moja koleżanka czeka a Ja razem z nią

    Pozdrawiam i jeszcze raz GRATULUJE 😀 😀

    #11719
    simon
    Uczestnik

    Zdanym gratuluję a sam pozostaję w stanie takiego pewnego niedosytu bo mi zabrakło 11 pkt…..i jeszcze bym coś sobie popisał, ale tu nie wolno przeklinać….. 😈

    #11728
    sking
    Uczestnik

    hahhahaha
    mi też niewiele brakło 🙂
    uzyskałem 588 pkt.

    no cóż powoli trzeba sie przygotowywać do listopada 🙂

    Pozdrawiam

    #11729
    caliente
    Uczestnik

    A ja pozdrawiam wszystkich którzy zdawali CIA. Z szerokim uśmiechem na wakacyjnej audytorskiej twarzy,
    wasza TW Caliente 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.