czwartek, 28 marca, 2024

Kontakt do audytorów?

Home Forum Sektory Samorządy Kontakt do audytorów?

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #19096
    terka
    Uczestnik

    Oświećcie mnie, proszę – czy istnieje jakaś możliwość kontaktu przez PAW z jakimś audytorem z tego forum? Kiedyś taka była, czy jest teraz?

    #19097
    izmi
    Uczestnik

    już daaaaaaaaaaaaaaaaawno to zlikwidowali
    a szkoda…
    pzdr

    #19098
    darek
    Uczestnik

    oj, przydałby się kontakt w tych ciężkich dla audytorów jst czasach

    #19099
    PAW
    Opiekun forum

    Teoretycznie istnieje ale od początku założeniem było wymiana wiedzy i doświadczeń poprzez portal. I dzisiaj tego pilnujemy pomimo prób różnego rodzaju łamania regulaminu – ostatnio były na siłę publikowane reklamy czy też ogłoszenia o sprzedaży kserowanych książek…
    Nie o to nam chodziło i niech tak zostanie.

    Inną kwestią jest promocja środowiska audytorów bądź akcji wspierających audytorów – to popieramy i zapraszamy do współpracy. Wspieraliśmy audytorów w pracach i akcjach m.in. dotyczących pracy nad ustawą o finansach publicznych.

    Podsumowując, popieramy wszelkie działania środowiska mogące pozytywnie wpłynąć na warunki pracy audytorów ale jesteśmy przeciwni zrobienia z portalu „tablicy ogłoszeń”.

    P.S.
    Terka, wielu z nas i tak się zna 😉

    #19100
    terka
    Uczestnik

    Pwenie wiekszość z nas się zna, ale ja – powiem szczerze – nie mam pojęcia, kto się pod jakim nickiem „kryje”, choć jestem tu już tyle lat:smile:

    #19119
    terka
    Uczestnik

    Izmi, listonosz 😉

    #19125
    wojak
    Uczestnik

    „obnaż się i powiedz, kto za tobą stoi” – tak się mówiło „za komuny”… młodzi nie wiedzą o co chodzi.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.