środa, 24 kwietnia, 2024

Kontrola gospodarczo-finansowa

Home Forum Sektory Wojskowe Jednostki Budżetowe Kontrola gospodarczo-finansowa

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #17459
    wojak
    Uczestnik

    Kto miał ostatnio kontrolę gospodarczo-finansową? Proszę o uwagi w odniesieniu do audytora wewnętrznego kontrolowanej jednostki.

    #17461
    las
    Uczestnik

    Była w mojej jednostce. Spoko. Nawet do mnie nie weszli, a kontrola trwała prawie 2 miechy. Nie interesują się audytorem (i dobrze).
    Pozdrawiam.
    P.S. Myślę że powód jest jeden – zasadniczy : nie mają pojęcia co to jest i na czym polega audyt wewnętrzny.

    #17464
    ela
    Uczestnik

    hej
    w mojej jednostce też była i dokładnie było tak jak u „las”
    w protokole pokontrolnym tez nie bylo zadnej informacji o audycie
    pozdrawiam

    #17466
    emus
    Uczestnik

    Podpisuję się pod wypowiedziami przedmówców. Mnie nie pytali, nie zauważali i nic nie chcieli. Tak w podsumowaniu dokładnie tak jak mój Dowódca. Pożegnałam się z wojskiem. Pracę, w zawodzie, znalazłam bardzo szybko i nie żałuję.

    #17474
    j
    Uczestnik

    ja miałem i za zgoda kierownika korzystali z moich materiałow

    #17475
    kokosik
    Uczestnik

    też miałam, za zgodą Dowódcy przejrzeli plany i sprawozdania, nie wchodzili w poszczególne audyty. W sprawozdaniu końcowym zawarli ocenę za audyt wewnętrzny.

    #17487
    wojak
    Uczestnik

    ciekaw jestem oceny audytu dokonanej przez kontrolerów…

    #17491
    kokosik
    Uczestnik

    u mnie ocenili na 4, ale jednostka nie zatrudniała wcześniej audytora pomimo spełnienia wymogu kwotowego i to rzutowało na obniżoną ocenę. Przejrzeli księgę procedur, kartę audytu, plany i sprawozdania (tylko roczne) i tu nie wnieśli żadnych uwag. Rozmowa z kontrolującym ppłk. miła, rzeczowa i krótka. Nie udostępniałam dokumentacji poszczególnych audyów.

    #17500
    j
    Uczestnik

    w jakim rejonie tobyło chodzi mi która delegatura

    #17503
    kokosik
    Uczestnik

    o ile dobrze pamiętam byli z Bydgoszczy, to było w 2006 r., już tamnie pracuję

    #17505
    j
    Uczestnik

    szkoda

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.