piątek, 19 kwietnia, 2024

Koszt audytu zewnętrznego SPOT, ZPORR ?

Home Forum Sektory Samorządy Koszt audytu zewnętrznego SPOT, ZPORR ?

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #11753
    elka
    Uczestnik

    Interesuje mnie czy w waszych jednostkach odbyły sie audyty zewnętrzne na większe projekty – my mamy około 70mln zł każdy i musimy przeprowadzić audyt.
    Szacunkowo określa się, że koszt audytu powinien oscylować pomiędzy 0,5%-2% kosztów całej inwestycji, ale podobno przy tak znaczących inwestycjach koszty są zdecydiowanie mniejsze.
    Przeszukałam internet i w przeprowadzanych przetargach na przeprowadzenie audyty ceny były bardzo różne, czasami różnica wynosiła kilkaset %.
    Czy w waszych jednostkach były już audyty zewnętrzne? proszę o podanie wartości zamówienia i kosztu audytu (oraz ewentualnie rozbieżności cenowej ofert).
    Byłoby mi to baaardzo pomocne, gdyż musimy zabezpieczyć środki na audyt, tylko ile?

    Karina

    #11754
    las
    Uczestnik

    Projekt (miękki) z budzetem 2 mln. Na audyt zewnętrzny zarezerwowano 30 tyś zł. Wystarczyło bez problemów. Pozdrawiam.

    #11801
    jadtra
    Uczestnik

    Zaglądam na strone Bip Opole. Oni mieli duże projekty inwestycyjne. Są mili w kontakcie telefonicznym – spróbój zadzwonic i pogadac.

    Na ostatnim szkoleniu ( w W-wie na Bobrowieckiej) dot. ś. UE, były 2 osoby z Poznania – oni dopiero maja inwestycje, także są sympatyczni i konkretni przy udzielaniu pomocy.
    Zadzwoń zawsze pomagają.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.