piątek, 29 marca, 2024

kurs CGAP

Home Forum Sektory Samorządy kurs CGAP

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #13579
    szostak
    Uczestnik

    podzielam ryszarda
    odwagi i więcej wiary w siebie.

    #13580
    anita
    Uczestnik

    spokojnie Nikita, do maja masz jeszcze strasznie dużo czasu, ja sie uczyłam miesiąc z Gleima i wystarczyło. Nie demonizujmy tego egzaminu, jest do przejścia jak każdy inny.

    #13581
    nickkita
    Uczestnik

    jakoś bym była pewniejsza jakby ktoś z mojego regionu jeszcze zdawał. nie ma nic gorszego niż żeglować samotnie.

    #13588
    ryszard
    Uczestnik

    Nickkita,a skąd wiesz ,czy nie ma osób z Twojego terenu zainteresowanych CGAP?Moge pożyczyć Ci I częsc CIA Gleima,może tez będę mógł wspomóc bezinteresownie. Ale nie bardzo wiem,przy obowiazujacym Regulaminie ,jak to uczynić.
    pozdrawiam
    Ryszard

    #13589
    PAW
    Opiekun forum

    Można się skontaktować z nami – biuro@audyt.net

    Pzdr

    #13593
    nickkita
    Uczestnik

    moi kochani podbudowaliście mnie bardzo… w takim razie Ryszard ja piszę maila do biura z prośbą o kontakt do Ciebie. pytanie jeszcze kto pożyczy mi II część Gleima skoro Ryszard pożyczy mi I. jeśli ktoś kupował prywatnie to może mu będzie żal ale jeśli ktoś kupił na firmę to bardzo proszę o użyczenie:smile: oświadczam, że będę o nią dbać i nie doprowadzę do pogorszenia jej stanu rzeczywistego.

    #13595
    jadtra
    Uczestnik

    Jeszcze troszkę o pocieszeniu dla Nickkita
    Dasz sobie radę ❗
    Z doświadczenia wiem, że uczenie się czegoś bardzo długo nie procentuje. Ważna jest efektywność, termin jest naprawdę dość odległy. Musisz tylko powiedzieć sobie, że teraz przyszedł czas nauki, a póżniej bedzie czas luzu. jakoś to przeżyjesz. Uszy do góry. 😀

    #13596
    wt
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Nickkita] … kto pożyczy mi II część Gleima… [/QUOTE]
    Mogę pożyczyć Ci tę część, w wersji polskiej lub angielskiej.

    #13600
    ryszard
    Uczestnik

    Nickkita,napisalem maila również do biura audyt.net.
    Czekam na info w jaki sposób pożyczyc I czesc CIA.
    pozdrawiam
    Ryszard

    #14600
    agulek
    Uczestnik

    Witam, jestem po pierwszych zajęciach na kursie PAR, w związku z tym mam ogromną prośbę do osób piszących wcześniej (Ryszard, wt) o pożyczenie podręczników – cz. I i II Gleima.

    #14601
    agulek
    Uczestnik

    Mam zamiar podejść do egzaminu jesienią, ale im wcześniej zdobędę zalecaną literaturę i zacznę przygotowania tym lepiej 🙂

    #14607
    betix
    Uczestnik

    Witam, a ja się zastanawiam czy ranga i uprawnienia zdobyte po egzaminie CGAP są inne niż po egzaminie zdawanym uprzednio przed komisją z MF? Moim zdaniem osoby, które posiadają juz uprawnienia AW „pomniejszają” tylko swoje budżety, no chyba, że ktoś ma zamiar pracować w instytucjach międzynarodowych zajmujących się audytem.

    #14609
    agulek
    Uczestnik

    Ja akurat nie zdawałam egzaminu MF, ustawodawca nie dał mi wyboru zmieniając przepisy, wiec pozostaje mi CGAP. Uprawnienia wg mnie są te same – możliwość zatrudnienia na stanowisku audytora w samorzadzie.

    #14617
    wt
    Uczestnik

    Agulek,
    niestety zdążyłem już rozdać wszystkie książki. Może za miesiąc lub dwa coś uda się zdobyć (znam kilka osób, które będą niedługo zdawać).

    #14618
    agulek
    Uczestnik

    Wt,
    bardzo dziękuję za odzew, jeśli tylko będzie taka możliwość po majowym egzaminie to chętnie skorzystam. Ja i tak najwcześniej będę podchodzić w listopadzie, tak wiec jeszcze trochę czasu mam.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.