środa, 24 kwietnia, 2024

Kwietniowy egzamin

Home Forum Egzaminy egzaminy Kwietniowy egzamin

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 83)
  • Autor
    Wpisy
  • #3228
    sylvie
    Uczestnik

    Czy ktos wybiera sie na egzamin w kwietniu??

    #3290
    elektrao2
    Uczestnik

    Ja sie chyba wybieram…chyba ze nie wystarczy mi czasu na nauke to witaj wrzesien! 😕 najlepsze kampanie byly zawsze we wrzesniu 😆

    #3291
    franek
    Uczestnik

    ja też wybieram się w kwietniu.Mam juz jedno podejście za sobą.

    #3292
    sylvie
    Uczestnik

    A juz myslalam ze sama zdaje:smile:

    Elektra, mam ten sam problem. Do opanowania materialu jeszcze baaaardzo daleko. Ale mam nadzieje, ze jak sie spreze…

    Franek, szczescie w nieszczesciu. Przynajmniej juz wiesz jak to wyglada. Ja prawde mowiac jestem najbardziej przerazona jestem zadaniami. Nie mam pojecia co tym razem moga wymyslec 😕

    #3293
    sylvie
    Uczestnik

    Aha elektra, wspomianalas o artykule „prezydent podpisal”. Gdzie na niego trafilas?

    #3447
    beata36
    Uczestnik

    Czy są osoby , które mogą mi powiedzieć jak zacząć rozwiązywanie zadań ❓

    #3448
    beata36
    Uczestnik

    Mam propozycje dla osób które chcą przystąpic do egzaminiu w kwietniu a chciałyby wymienić uwagi mogłyby kontakotwać się na forum o określonej godzinie np. 21.00

    #3468
    elektrao2
    Uczestnik

    Sylwie….. >>> na ten materiał natrafiłam na stronie Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych, w dziale AKTUALNOśćI, a potem w archiwum jest ten tekst….a co do egzaminu….jak postepy w nauce??? ja jestem dobrej mysli. Poddrawiam..postaram sie tu częściej zaglądać!

    #3470
    elektrao2
    Uczestnik

    [QUOTE BY= beata36] Mam propozycje dla osób które chcą przystąpic do egzaminiu w kwietniu a chciałyby wymienić uwagi mogłyby kontakotwać się na forum o określonej godzinie np. 21.00[/QUOTE]

    Myślę, że to nawet niezly pomysł, ale nie zawsze mamy czas na bieganie po necie ….wiec może ustalimy jakis dzien tygodnia na forum????

    #3472
    zeke66
    Uczestnik

    Witam! ja raczej też znów w kwietniu. Wczoraj czyli 7 lutego miałem debiut :mrgreen: I zadanie na 2 częśc egzaminu było naprawdę ciekaw. T właśnie przyczyna porażki. Komisja idzie w ciekawym kierunku.

    #3473
    beata36
    Uczestnik

    Zeke66 napisz coś wiecej o egzaminie, jak wyglada jaki poziom, ile osób i jak się przygotować żeby zdać a nie tracić czas.
    To dobry pomysł aby wyznaczyć jeden dzień np. Sobota.

    #3476
    anita
    Uczestnik

    pytacie jak zabrać się do praktycznej części zadania – otóż moja rada jest taka, najpierw kilka razy dokładnie przeczytajcie zadanie. Ja po 4 pierwszych przeczytaniach nie miałam pojęcia jak się do sprawy zabrać ale po jakimś czasie mnie olśniło. I to skutecznie, bo egzamin zdałam.

    #3487
    beata36
    Uczestnik

    Anita czy miałaś coś wspólnego z audytem bo ja jestem zupełnym nowicjuszem. Staram się przygotowac ale jest taka masa materiału że mnie to przerasta, uczę się dużo ,ciagle mam braki. Może masz jakąś rade ❓

    #3488
    mariagmm
    Uczestnik

    czy może ktoś poinformować jakiej treści było zadanie i ile osób przystapiło do egzaminu 7 lutego Pozdrawiam

    #3489
    emus
    Uczestnik

    Nie całe 250 na liście, ale część krzeseł była pusta. Na teście było 26 nowych pytań. Zadanie – rozkład Poisona – bez statystyki dla audytorów ani rusz.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 83)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.