wtorek, 23 kwietnia, 2024

liczba wdrożonych zaleceń

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW liczba wdrożonych zaleceń

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #19362
    malina
    Uczestnik

    w Informacji o realizacji zadań z zakresu audytu wewnętrznego w tabeli 5.2 jest kolumna „Liczba wdrożonych zaleceń” (odnosi się tylko do zadań zapewniających) – mam pytanie do Użytkowników Forum jak interpretujecie ten zapis?

    #19363
    katl
    Uczestnik

    No właśnie, bo jak nie zrobisz czynności sprawdzających to nie wiesz ile jest wdrożonych i czy w ogóle są wdrożone. Ile Wam wychodzi planowana liczba osobodni w roku 2009?

    #19366
    kropka
    Uczestnik

    Ja podaję liczbę wdrożonych zaleceń na podstawie czynności sprawdzających, tam gdzie są przeprowadzone, w pozostałych przypadkach na podstawie informacji pisemnych uzyskanych od kierowników audytowanych komórek w ramach prowadzonego monitoringu realizacji zaleceń. Co do liczby osobodni w 2009 r. to 253 X liczba etatów = 100% zasobów komórki. Nie jest to zgodne z planem, bo tam było liczba dni (np. w planie 25 dni, teraz w informacji jest 50 osobodni bo zadanie realizował audytor oraz asystent audytu). Nie mam innego pomysłu, a w ten sposób informacja jest rzetelna i można łatwo uzasadnić różnice.

    #19385
    sabcia
    Uczestnik

    malina] w Informacji o realizacji zadań z zakresu audytu wewnętrznego w tabeli 5.2 jest kolumna „Liczba wdrożonych zaleceń” (odnosi się tylko do zadań zapewniających) –

    W wersji sprawozdania za 2009 (ze stronu MF) nie ma tej kolumny. Chyba ze wysłałam jakiś mix własny.

    #19389
    mama0454
    Uczestnik

    Przez chwilę mocno zastanawiałem się, o co biega z tą liczbą wdrożonych zaleceń. Po zapoznaniu się z Komunikatem MF i nową uofp już wiem, że ten cały bajer NIE DOTYCZY jednostek samorządu terytorialnego. Co za ulga. Pozdrawiam pozostałych audytorów, którzy mają wątpliwą przyjemność sporządzania powyższej informacji. 😆

    #19391
    helpyr
    Uczestnik

    Gdzie znaleźć ww komunikat MF?

    #19394
    terka
    Uczestnik
    #19395
    helpyr
    Uczestnik

    Dzięki

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.