piątek, 29 marca, 2024

lustracja audytorów

Home Forum Sektory Samorządy lustracja audytorów

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)
  • Autor
    Wpisy
  • #9783
    izmi
    Uczestnik

    oświadczenie zapewne do szeroko pojętego pracodawcy 🙂
    gorzej jeśli się zapomniało, że się coś podpisalo 😉 i ktoś do tego dojdzie 😯 i…. szlabanik na 10 latek 😈 ustawowo, bo w życiu pewnie dożywotnio :mrgreen:
    taka mała dygresyjka 😉

    #9785
    meg
    Uczestnik

    Oświadczenie składamy pracodawcy, ale ja pytałam o podanie (formularz), który trzeba złożyc do IPN o wydanie zasiwdczenia, czy sami z tym podaniem idziemy do IPN-u, czy pracodawca składa za nas?

    #9787
    malina
    Uczestnik

    polecam dzisiejszy artykuł w Gazecie Prawnej a na resztę musimy poczekać do opublikowania ustawy z 14 lutego tam jako załącznik będzie odpowiedni formularz
    pozdrawiam
    miłego weekendu

    #9788
    izmi
    Uczestnik

    pracodawca co najwyżej uświadamia tych niezorientowanych o konieczności zlustrowania;
    podania do IPNu składamy sami /osobiście lub pocztą/; nie rzuciło mi się w oczy, aby to nasz pracodawca występował do IPNu z podaniem – ale nie czytałam ostatniej podpisanej przez najwyższego prezydenta poprawki 😳

    #9789
    meg
    Uczestnik

    [QUOTE BY= adela] Zgodnie z uchwalonymi poprawkami, nie trzeba się zwracać z wnioskiem o wydanie zaświadczenia. Osoby, które są wymienione w art. 4 ustawy (korekta w art. 1 pkt 3) ustawy z dnia 26.01.2007 r.), w tym audytorzy wewnętrzni, składają oświadczenie, którego treść jest w załączniku do ustawy. Pozdrawiam[/QUOTE]

    Gdzie można znaleźć te poprawki?

    #9790
    meg
    Uczestnik

    Ok! juz znalazłam. 😀

    #9794
    adela
    Uczestnik

    Do „izmi”. My nie składamy żadnych podań do IPN. Audytor składa oświadczenie kierownikowi jednostki. Kierownik przesyła oświadczenia podległych mu pracowników do IPN. Pozdrawiam

    #9797
    izmi
    Uczestnik

    przyznałam się bez bicia, że nie czytałam tej wersji z 14 lutego 🙂
    w poprzedniej wersji było nieco inaczej 🙂
    a tymczasem : miłego i słonecznego weekendu życzę 🙂

    #9799
    mama0454
    Uczestnik

    Adela ma rację. Jest tak jak napisała. W noweli jest także zawarty wzór oświadczenia, więc nie trzeba będzie się głowić nad jego treścią.
    Z drugiej strony, komu to wszystko potrzebne ??? Totalna bzdura !!!

    #9939
    izmi
    Uczestnik
    #9941
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam
    Przeczytałam te dwa artykuły i nie wiem jak się mają do audytorów. Dyskusja rozpoczęła się od oświadczeń w sprawie współpracy z SB itd., a tu chodzi o oświadczenia majątkowe. Czy to znaczy że audytorzy również będą musieli je składać?
    Proszę o wybaczenie dla mojej niewiedzy w tym temacie.
    Pozdrawiam

    #9942
    eta
    Uczestnik

    „Stara” ustawa
    art 7 ust 2. ust. ustawy o ujawnieniu…
    Oświadczeń nie składają osoby, które urodziły się po dniu 10 maja 1972 r.

    #9943
    izmi
    Uczestnik

    1. nie składają urodzone po 1 sierpnia 1972 /art.7 ust. 1 ustawy/ -> do ETA
    2. wg art. 4 pkt 51 ustawy jesteśmy osobami pełniącymi funkcje publiczne -> do LAINY

    pozdrawiam 🙂

    #9944
    eta
    Uczestnik

    Do IZMI:
    Zorientowałam się, ale wiadomość od Ciebie była „szybsza”. Dzięki 🙂

    Pozdrawiam 🙂

    #9946
    Anonim
    Nieaktywny

    😀

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 37)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.