czwartek, 28 marca, 2024

Marketing i Zarządzanie – STUDIA EKONOMICZNE?

Home Forum Sektory Resort sprawiedliwości Marketing i Zarządzanie – STUDIA EKONOMICZNE?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #11280
    daka78
    Uczestnik

    Proszę o pomoc.
    Szukam interpretacji Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu lub publikacji Ministerstwa Finansów w w/w zapytaniu.
    Przyszły pracodawca tego wymaga.

    #11282
    ceem
    Uczestnik

    Powoływanie się na tę interpretację znalazłem na str. 8 „Zasad wdreażania systemu kontroli finansowej i audytu wewnętrznego w polskiej administracji publicznej”. Jest to pozycja wydana przez MF w 2003 roku i zapis ten dotyczył wymagań kwalifikacyjnych głównego księgowego.

    #11284
    tamara
    Uczestnik

    Przeczytaj na tym forum temat „głowny księgowy POMÓŻCIE!!!” była dyskusja na ten temat. Może tam znajdziesz rozwiązanie swojego problemu.
    Interesowała mnie na sprawa niedawno, ale dotyczyła innego kierunku, a nie ekonomii. Pozdrawiam
    ps. napisz co uda Ci sie ustalić, bo ja próbowałam stworzyć jednolity kod wykształcenia i wychodzi mi, że ekonomia to W6001.340 a markrting i zarządzanie to W6001.314, ale może się mylę. Kod ogólny dziedziny kształcenia ten sam – 3, dwucyfrowy już różny 31 lub 34 itd. Chyba nie rozumiem tego do końca….

    #11480
    wojtania
    Uczestnik

    …trzeba chyba dotrzeć do uchwały Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego nr 290/96, a nie do stanowiska MEN. Ponoć MEN nie ma kompetencji w zakresie szkolnictwa wyższego.

    Pozdrawiam TW

    #11619
    wojtania
    Uczestnik

    Dz.Urz.MEN.96.6.31
    UCHWAŁA Nr 290/96
    Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego
    z dnia 20 czerwca 1996 r.
    w sprawie określenia minimalnych wymagań programowych dla kierunków studiów ekonomicznych
    (Dz. Urz. MEN z dnia 3 września 1996 r.)
    Działając na podstawie art. 42 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 12 września 1990 r. o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 65, poz. 385 z późniejszymi zmianami), Rada Główna uchwala co następuje:
    § 1. 1. Określa się minimalne wymagania programowe na studiach magisterskich dla następujących kierunków studiów ekonomicznych:
    a) ekonomia,
    b) finanse i bankowość,
    c) informatyka i ekonometria,
    d) międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne,
    e) towaroznawstwo,
    f) zarządzanie i marketing.
    2. Wymagania, o których mowa w ust. 1 stanowią załącznik nr 1–6 do niniejszej uchwały.
    § 2. Przekazuje się niniejszą uchwałę Ministrowi Edukacji Narodowej oraz rektorom szkół wyższych.

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.