środa, 24 kwietnia, 2024

MF i GIAW

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW MF i GIAW

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Autor
    Wpisy
  • #8051
    hanus23
    Uczestnik

    Na str. http://www.saw.jsfp.org.pl jest informacja że MF wycofało sie z poprawki do ustawy z małymi zmianami.

    Pozdrawiam 😆

    #8053
    ewa29
    Uczestnik

    ale się obudziłeś to już wisi od piątku, większość już o tym wie 😀

    #8055
    hanus23
    Uczestnik

    Cóż, niektórzy audytorzy ciężko pracują!
    Miłego dnia

    #8059
    ewa29
    Uczestnik

    wyluzuj kolego wszyscy ciężko pracują w pocie czoła, po pracy też można sprawdzać co nie ?
    pracuj pracuj bo za niedługo możemy być na zielonej trawce i nic nam już nie pomoże 😆

    #8060
    m
    Uczestnik

    spokojnie…nie będziemy na trawce. Wdł. najnowszych ponoć pewnych info. z MF wykaz jednostek zobowiązanych do prowadzenia aw nie ulegnie zmianie. Likwidują za to GIAW-a i egzamin na aw.

    #8062
    ewa29
    Uczestnik

    marne pocieszenie,

    #8063
    m
    Uczestnik

    No wiesz…dla tych, którzy już pracują w aw jest to dobra nowina.

    #8064
    ewa29
    Uczestnik

    To nie to samo, jak nie ma egzaminu, który weryfikuje wiedzę ludzi, 😀

    #8065
    pietryka
    Uczestnik

    Może Administrator zamieści nową wersję poprawki ?

    #8066
    galis
    Uczestnik

    a jest już nowa wersja??

    #8069
    dzanaliz
    Uczestnik

    co do tej wiedzy – ja tak z punktu widzenia niedoszlego audytora….nie mam zadnego doswaidczenia w audycie, ucze sie do egzaminu (heheeh na razie mam przerwe) i nie wydaje mi sie zebym po zdaniu egzaminu byla dobrze przygotowana do pracy – fakt, kawal wiedzy, ale patrzac tak praktycznie to ja sie ucze pod katem egzaminu – czasem automatycznie, jak mam cos opracowane, łupie testy i tyle…. wymogi doswaidczenia oprocz egzaminu sa chyba jednak lepsze…
    zmiana przepisow i czesc wiedzy do kosza – nie sztuka wbic do glowy te ustawy ale sztuka jest dopiero rzeczywiscie przeprowadzic audyt…na zywym organizamie i nie tylko wsadzic sterte papierow do szafy…

Oglądasz 11 wpisów - 1 z 11 (wszystkich: 11)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.