wtorek, 23 kwietnia, 2024

Myśli dnia…

Otagowano: 

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 355)
  • Autor
    Wpisy
  • #23592432
    eddie
    Uczestnik

    „Nie martwię się tym, co o mnie mówisz, ważne jest dla mnie abyś mówił o mnie, i poprawnie pisał moje nazwisko”

    „I don’t care what you say about me, as long as you say something about me, and as long as you spell my name right.”

     

    • This topic was modified 7 years, 6 months temu by PAW.
    #23592434
    PAW
    Opiekun forum

    To ja dodam od siebie:

     

    Don’t Build a Profile, But Do Watch the Culture
    (z behavioral forensic)

     

    #23592515
    eddie
    Uczestnik

     

    Życie nie polega na tym, że masz dobre karty, tylko na tym, jak nimi zagrasz

    „Life consists not in holding good cards but in playing those you hold well.”

    –Josh Billings, American humorist

     

    • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 7 years, 5 months temu przez PAW.
    #23592516
    eddie
    Uczestnik

    Życie nie polega na tym, że masz dobre karty, tylko na tym, jak nimi zagrasz

    „Life consists not in holding good cards but in playing those you hold well.”

    –Josh Billings, American humorist

    #23592664
    eddie
    Uczestnik

    „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie
    dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
    – John Quincy Adams

    #23592665
    eddie
    Uczestnik

    „Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się.”
    – John Quincy Adams

    #23592685
    zenek
    Uczestnik

    Co to jest ‚czas’? Czas to życie.

    #23592777
    eddie
    Uczestnik

    Nie myśl, że jeśli ty będziesz ludzi traktował fair, to oni będą ciebie traktowali fair. To jest błędne myślenie tak jakbyś oczekiwał. że lew cię nie zje gdyż ty nie jesz lwy!

    #23592779
    eddie
    Uczestnik
    #23592783
    zenek
    Uczestnik

    Ten ostatni wpis mi się podoba. Z życia wzięte rozumowanie.

    #23592793
    eddie
    Uczestnik

    Nie należy mylić prawdy z opinią większości.

    Jean Cocteau

     

    #23592805
    eddie
    Uczestnik

    Dojrzałą firmę powinieneś tworzyć tak, aby działała bez Ciebie a nie dzięki Tobie.

    Porada biznesowa.

    #23592837
    eddie
    Uczestnik

    „Nie mów ludziom jak mają coś zrobić, powiedz im co robić i pozwól aby ciebie zaskoczyli wynikami”

    „Don’t tell people how to do things, tell them what to do and let them surprise you with the results.” Generał George S Patton

     

    #23592839
    eddie
    Uczestnik

    [caption id="" align="alignnone" width="524"]Sukces Nie czytaj o sukcesach. Więcej się nauczysz czytając o niepowodzeniu[/caption]

    https://image-store.slidesharecdn.com/d3bb60df-3628-46ba-96cb-99e46b1cc644-medium.jpeg

    #23592840
    eddie
    Uczestnik

    [caption id="" align="alignnone" width="960"]FAIR? Nie myśl, że jeśli ty będziesz ludzi traktował fair, to oni będą ciebie traktowali fair. To jest błędne myślenie tak jakbyś oczekiwał. że lew cię nie zje gdyż ty nie jesz lwy![/caption]

     

     

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 355)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.