czwartek, 25 kwietnia, 2024

NIK ogłosił nabór do pracy!!!!

Home Forum Pomysły pomysly NIK ogłosił nabór do pracy!!!!

Otagowano: 

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Autor
    Wpisy
  • #8433
    kokosik
    Uczestnik

    Od 2006.12.01-2006.12.17 można zgłaszać się do pracy w NIK-u. Myślę, że warto spróbować. Na pewno części z nas może się udać znaleźć nową pracę. Informacje na str.www. nik.gov.pl

    #8447
    ilka
    Uczestnik

    Dzięki !
    a czy ktos z Was wie jak tam się pracuje? czy są perspektywy rozwoju? i jakie mniej więcej są zarobki?

    #8455
    jacek1410
    Uczestnik

    Przeglądałem te oferty. Najwięcej dla ekonomistów. Ja jestem po prawie a w większości przypadków wymagana jest aplikacja radcowska, adwokacka lub sędziowska. Otwarcie zawodu jak cho…..a (prośba do admina: nie wycinaj kropek bo zdanie straci na wymowie). Czyli zostaniesz audytorem jak zdasz aplikację NIK a tą zdasz jak zdasz aplikację np. radcowską a tą zdasz jak dasz …..
    W celu dostępu wykwalifikowanych kadr do audytu wewnętrznego w jsfp audyt finansowy przeprowadzać będą kontrolerzy z wykształceniem ogólnobudowlanym.

    #8577
    ilka
    Uczestnik

    Ponawiam prośbę o informacje: jak pracuej sie w NIK, czy są pewrspektywy rozwoju, jakie są wynagrodzenia, warunki itd..
    Zastanawiam się nad złożeniem dokumentów do NIK !!

    #8580
    kacha
    Uczestnik

    Złożyć warto, nie masz się co zastanawiać. Co do wynagrodzenia, to można spojrzeć w przepisy i zobaczyć jakie są możliwości na danym stanowisku, a reszta zależy od osób. Powodzenia 🙂

    #8606
    ilka
    Uczestnik

    Jakie przepisy masz na myśli? ja znalazłam tylko rozporzadzenie o wynagrodzeniach pracowników NIK z 1996 roku 🙁 Mam nadzieję że się zmieniły…

    #9081
    ilka
    Uczestnik

    CZy ktoś z Was ubiegał się o zatrudnienie w NIK ? czy już są wyniki rekrutacji?

    #9184
    alina30
    Uczestnik

    Ilka, do mnie zadzwonili w piątek 12.01.2007 r. z wiadomością, że mam się stawić na testy w piątek 19-go stycznia. Zakres materialu prawie taki jak do egzaminu MF plus język i testy psychologiczne.

    Pozdrawiam

    #9189
    ilka
    Uczestnik

    W takim razie życzę powodzenia !!!!!
    Ubiegałaś sie do Centrali czy do delegatury ?

    #9191
    alina30
    Uczestnik

    Do Centrali, chociaż dopisalam, że zainteresowana jestem również delegaturą w Gdańsku.
    Ja chcialam po prostu sprawdzić, czy przejdę sito i jakie będą testy – nie liczę na zbyt wiele.
    Czy ktoś jeszcze może próbuje ???? Jeżeli tak – do zobaczenia w piątek.

    Pozdrawiam

    #9197
    ilka
    Uczestnik

    a tak z ciekawości czy wszystkie wymagania zawarte w ogłoszeniu spełniasz ? chodzi mi tylko o to czy są to wymagania niezbędne i nie posiadanie chociazby jednego z nich dyskwalifikuje kandydata !!

    #9210
    alina30
    Uczestnik

    Na pewno spelniam większość, ale nie wszystkie. Ale chyba zostanie to zwerfikowane na testach, bo przecież napisać można różne rzeczy (ja staralam się napisać wszystko, czym mogę się pochwalić, ale bez koloryzowania).
    Rozumiem, że Ty też skladalaś aplikację…

    #9212
    ilka
    Uczestnik

    TAk, składałam i nikt do mnie nie zadzwonił 🙁 Ja spełniałam wszystkie oprócz jednego: staż pracy… trochę mi zabrakło :sad::sad::sad: Widocznie to jest jedno z najważniejszych kryteriów
    No cóż może jeszcze kiedyś spróbuję :smile::smile:
    Czekam na relacje jak było na testach !!

    #9223
    kubas
    Uczestnik

    do zobaczenia jutro!

    #9242
    alina30
    Uczestnik

    Nie sądzę, żeby kryterium stażu bylo najważniejsze – pewno wybierają wg swojego klucza. Nie omieszkam dać znać, co dzialo się na testach.
    Do zobaczenia Kubas !

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.