środa, 24 kwietnia, 2024

no no pogratulowac

Home Forum Sektory Urzędy centralne no no pogratulowac

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #14044
    cps
    Uczestnik

    15 lutego premier Donald Tusk powołał Augustyna Kubika na stanowisko podsekretarza stanu w MRR.GRATULUJEMY i czekamy na powrót do normalności
    AW

    #14045
    kropka
    Uczestnik

    Gratuluję Panu Kubikowi. Miałam nadzieję jednak, że powróci do MF i zacznie zabiegać o wzmacnianie rangi audytu wewnętrznego.

    #14046
    kikcloud
    Uczestnik

    Pozwolę sobie na rozszyfrowanie skrótu MRR to Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Tak więc możemy liczyć na „powrót normalności” w MRR 😀

    #14047
    ryszard
    Uczestnik

    Nie tak szybko,kikc.To co sie dzieje w projektach pilotażowych w Priorytecie IX, to partyzantka w najlepszym stylu 😯 😯 😯 .Zobacz co sie dzieje z audytem zgodnosci,jaki to jest audyt? nawet nie stoi obok audytu,podobnie jak my z IW/IP.Normalnie to bedzie wtedy,kiedy??? Nie chcę od poniedziałku krakać,wreszcie zima zaglądnęła.. 😀

    #14048
    alkman
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Ryszard] Zobacz co sie dzieje z audytem zgodnosci,jaki to jest audyt? [/QUOTE]

    Co się dzieje, co z tym audytem jest nie tak?

    #14049
    kubas
    Uczestnik

    a czego tu gratulowac? przeciez to polityczne decyzje… pzdr

    #14054
    ryszard
    Uczestnik

    Po pierwsze,osoba o której mowa wyżej – jest w MRR,inne Ministerstwo. 😥 Alkman pytasz co z audytem zgodnosći, czwarty tydzień czyta się OSZiK oraz Instrukcje Wykonawacze,wszystkie dokumenty z przygotowania firmy, ale autorstwa aw IP2/IW.A kiedy dalsze czesci tego audytu? o ile jest to audyt?? 😯 .Na pewno szczególowa kontrola jak do tej pory..Zobaczymy,poczekamy.Do czerwca niedaleko. 😉
    pozdr

    #15136
    scypion
    Uczestnik

    Nie za bardzo wiem gdzie to umieścić, ale temat ciekawy:

    [QUOTE]
    Osoba bez kwalifikacji ale będąca osobistym znajomym Ministra Zbigniewa Ziobry została Audytorem Wewnętrznym Centralnego Ośrodka Sportu. Tadeusz M. twierdzi, że chodziło o takie stanowisko, żeby znajomy Ziobry nie musiał przychodzić do pracy. – Ten człowiek zarabiał 4 tysiące złotych, jeździł po oddziałach i robił sprawozdania, których nigdy nikt nie przeczytał – mówi M.[/QUOTE]

    Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1772602,11,item.html

    #15138
    ryszard
    Uczestnik

    Hehehehe,Scypion- to nie jedyny ,tej działki kwiatek..A może np.byc zatrudnionym jako aw bez uprawnień na 1/10 etatu w 10 jfsp.? to lepsza kalkulacja.Zobacz ,ile kasy..a roboty? no kawę zdąży wypić..A teraz poważnie,opadają ręce jak uprawnieni mocą uofp ( insp.UKS)wykonywali audyt zgodnosci dotyczacy PO-KL.Moim wspólpracownikom z jednostki , serdecznie wspólczulem,wspomagałem jak mogłem-
    nie podpisalem opracowanego raportu.Okazuje się,że 3/4 rekomendacji dotyczy IZ .Nie ma się czym chwalic,ale coraz więcej ludzi uśmiecha się czasem do audytora.To dobry znak..
    pozdrawiam
    Ryszard

    #15141
    scypion
    Uczestnik

    1/10 etatu… co za kuriozum 4 godziny tygodniowo? CO on w ciągu roku robi, pisze plan, pisze sprawozdanie w którym mówi, ze z powodu zbyt małego limitu godzin nie przeprowadził żadnego zadania audytowego, czasem czynność doradcza?
    Wiesz… Ryszard, z całym szacunkiem dla pracowników UKS – silku znam i są fachowcami, jednakże nawet oni mówią, ze nieporozumieniem jest masa „kontrolerów” pracujących w UKS. Czemu – nie wiem. Wolę w temat się nie zagłębiać.
    Problem poprzedniej ekipy polegał chyba na tym, że wierzyli, że podpisanie papierka i nadanie komuś uprawnień = danie mu wiedzy, umiejętności.
    No i teraz zbieramy kwiatki takich praktyk.

    Powiem tak – cieżko sobie wyrobić pewną opinię, uczciwego, dyskretnego, pomocnego i nie czepliwego audytora. Ciężko przekonać ludzi, że jest się po to by im pomagać. Ale sensowni, w czasem to zrozumieją. CI co nie rozumieją.. cóż… popełniaja błędy ale wciąż o swej doskonałości są przekonani.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.