wtorek, 23 kwietnia, 2024

Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20127
    ryszard
    Uczestnik

    Obwieszczam wszem i wobec ,że jest powołana do życia Grupa Doskonalenia Zawodowego (aw i kontroli). 🙂 🙂 🙂
    Grupa działać będzie wyłącznie spolecznie ,wkrotce zacznie funkcjonowac stronką grupy a jednym z głównych celów GDZ jest scisła wspólpraca z audyt.net . a przed wszystkim z tymi co na sercu leży im audyt i kontrola.. 😀 😀 😀
    pozdrawiam
    Ryszard 😀 😀 😀

    #20130
    ja1972
    Uczestnik

    Tak, tak Ryszard z SGI się „poprztykałeś” i teraz do życia powołujesz nowy twór. Ciekawe na jak długo?

    #20132
    ryszard
    Uczestnik

    Witam,każdy ma prawo decydowac o tym co zamierza czynic i jak pracowac spolecznie.I to jest Jego i wylacznie jego sprawa- tym bardziej ,ze ponosi sie koszty nie tylko materialne.Nie będe odpowiadał na niestosowne uwagi ,bo zawsze występuję tak ,ze jestem identyfikowany jako Ryszard.A czy Grupa bedzie dzialac ? to zalezy nie tylko ode mnie ..I Ciebie JA1972 serdecznie zapraszam ,bo celem dzialania jest wyłacznie doskonalenie zawodowe.
    Zyczę wszystkiego dobrego i Wesołych Swiąt
    Ryszard
    I

    #20133
    irenaanna
    Uczestnik

    Dzisiaj 1 kwietnia!!!
    Szkoda, bo GDZ bardzo by się przydała!

    #20134
    wojak
    Uczestnik
    #20143
    kikcloud
    Uczestnik

    Babcia mówiła mi… Nie dodawaj bulionu do zupy zanim nie spróbujesz. Miała rację. ❗
    Dlatego nie rozumiem słów krytyki pod adresem pomysłu Ryszarda. Powołanie do życia nowego „tworu” jak to nazwaliście może przynieść dla nas audytorów konkretne korzyści. Nie odkryje tu „ameryki” stwierdzeniem, że tylko konkurencja na rynku podnosi jakość i obniża ceny. Kto dziś pamięta, że dzięki temu, że dwóch braci się „poprztykało” mamy na rynku Adidasa i Pumę. 😀
    Z biologii wiem, że rozwój następuje przez pączkowanie, albo przez podział. 😉
    Ryszardowi życzę powodzenia w nowym przedsięwzięciu.

    #20152
    ryszard
    Uczestnik

    Dzieki za kazdą opinię w poruszonym temacie.Przez blisko 5 lat mialem okazję przekonac sie o tym ,ze w zawodzie pracuje wielu znakomitych aw( ponad 900 osób na spotkaniach).
    Mogę jedynie powiedziec tyle,że jak umiemy liczyć ? to zawsze trzeba liczyć na siebie ,dodam na przyjaciól też.
    Juz wkrótce otrzymacie info mailem o nowej inicjatywie,taką propo złożę 6 kwietnia dla audyt.net
    A Wszystkim bez wyjatku- Wesołego Alleluja!!
    serdecznie pozdrawiam
    ryszard1

    #20183
    terka
    Uczestnik

    Ryszardzie, mam jedno pytanie: po co nowa stronka? Nie mozna tego robić za pośrednictwem audyt.net, skoro jak sam piszesz, celem GDZ (jednym z nich) będzie ścisła współpraca z audyt.net?
    wiesz, mam jakieś deja vu:wink: To już było. Jakiś czas temu z audyt.net odeszła – między innymi z Twojej inicjatywy – spora grupa audytorów właśnie do SGI. Czy to nie jest kolejne dzielenie środowiska?
    Bez obrazy, ja tylko przedstawiam swoje wątpliwości i obawy.

    #20184
    irenaanna
    Uczestnik

    audyt.net jest super, ale nie wszystko działa – mam na myśli „wysyłanie materiałów”
    Może na stronie GDZ pod tym względem będzie lepiej? Na to liczę.

    #20187
    ja1972
    Uczestnik

    irenaanna jak możesz liczyć to licz na siebie i na najbliższych przyjaciół.
    Terka zgadzam się w całej rozciągłości z Tobą. Kolejny podział tego i tak niedużego środowiska AW jest bardzo bliski. Niestety :- (

    #20188
    terka
    Uczestnik

    Do irenaanna- masz rację, nie wszystko działa na audyt.net. Nie tylko sekcja materiały, ale także nie ma już mozliwości kontaktowania się z forumowiczami (kiedyś była możliwość „czatowania”).
    Ale moze własnie nalezy „współpracę” z audyt.netem zacząć od tego, by przynajmniej niektóre z tych możliwości przywrócić lub usprawnić?

    #20193
    wacekservice
    Uczestnik

    cour de balance! 👿
    tak se czytam i czytam i tak se myśle:
    typowo, po polskiemu ….
    a może tak po audytorsku?
    Jakowąś Konfederację abo cóś?
    In pluribus unum
    albo, jak we wcześniejszym poście „Kupą”, Imćpanie, Waćpanny i Mociumpanowie 😀

    #20195
    terka
    Uczestnik

    Wacek, na kogo pokrzykujesz, bo nie kumam. 😀
    Jesteś za czy nawet przeciw? 😈
    I za czym jesteś albo przeciw czemu?

    #20196
    andrzejm
    Uczestnik

    Witam. Mówicie o kolejnym rozłamie a może warto by było wrócić do tematu konsolidacji środowiska audytorskiego i w końcu poważnie zająć się tworzeniem Izby AW lub coś w tym stylu. Cały czas słychać odpowiedź że coś tam, ktoś tam itp itd a jak nic nie ma tak nie ma ? Czasy sa jakie są i nie ma co narzekać tylko próbować ocalić jak najwięcej z rzeczywistego AW. Co Koleżanki i Koledzy AUDYTORZY na to?

    #20197
    terka
    Uczestnik

    Koleżanka Terka jak najbardziej za. Nie mam ochoty być prężnie wydoskonalona w zawodzie, który za chwilę zniknie z rynku 👿
    Potrzeba nam scalenia, konsolidacji, współpracy, a nie podziałów. I umocowania i umocnienia zawodu audytora.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 130)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.