wtorek, 19 marca, 2024

Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20253
    elke78
    Uczestnik

    od 12.04 miała ruszać strona GDZ. Czy już działa? wiecie coś moze w tym temacie? Ryszard napisał wcześniej, ze każdy znajdzie ją bez trudu, ale ja mam z tym problem. może źle szukam?

    #20255
    terka
    Uczestnik

    źle szukasz:smile:
    adres łatwy, byle z org:wink:

    #20258
    scypion
    Uczestnik

    Znalazłem 😉 Dzieki za podpowiedź, oczywistą cozywistością jest także to, że strona ta jest polska – PL 😉

    #20259
    sobiepan
    Uczestnik

    Witam ,od niedawna jestem audytorem wewnętrznym ,poprzednio pracowalem w kontroli.Od paru tygodni mam pomoc od koleżenstwa z grupy
    adres jest http://www.gdz.org.pl
    s.

    #20260
    terka
    Uczestnik

    😡
    Osobo o nicku Sobiepan. Zdradza cię interpunkcja:wink:
    Po co przybierać nowy nick, by podać adres? Trzeba go było podać od razu, pod prawdziwym, znanym nam wszystkim nickiem.
    😕

    #20261
    ja1972
    Uczestnik

    Terka, bomba. 😀

    #20262
    emus
    Uczestnik

    Terka, szacunek.
    Nieziemska jesteś.

    #20263
    wojak
    Uczestnik
    #20264
    terka
    Uczestnik

    Nie jestem tu dla audyt.net, tylko dlatego, że tu są moi koledzy po fachu, tu mogę podzielić się swoimi wątpliwościami i tu mogę uzyskać pomoc od kolegów z branży, jeśli jej potrzebuję.
    Mam wiele zastrzeżeń do funkcjonowanie tej strony (więc pewnie i do jej opiekunów): m.in. za sekcję materiały, za odstąpienie od czatu, za to, że nie zechcieli onegdaj zamieścić wyjaśnień MF w sprawie prowadzenia audytu w jednostkach organizacyjnych jst (choć o to prosiłam).

    Ale nie powiem audyt.net do widzenia, póki jesteście tutaj WY, koledzy i koleżanki.
    Nie zaklinam się, że na stronę GDZ nie zajrzę, bo już tam byłam:wink: I nie zaklinam się, że sie tam nie zaloguję, choć jeszcze tego nie zrobiłam. Ale nie rwę się:wink:
    Chyba raczej postawię jednak na współpracę bezpośrednią, i to z tymi, których cenię i szanuję.
    Nikogo jednak nie zniechecam – czas pokaże, co nowego gdz przyniesie:smile:

    #20265
    emus
    Uczestnik

    Od kiedy jestem na audyt.net czytając posty zastanawiałam się kto może się pod mini skrywać.
    Najbardziej cienię odpowiedzi terki, izmi, k_asiek. Zazdroszczę profesjonalnego podejścia do audytorskich tematów. Te Panie wiedzą o czym piszą i nie raz postępowałam według ich wskazówek. Żałuję, że nie znam osobiście. Mama0454 niezliczoną ilość razy wykorzystałam twoją opinię w pracy. Na marginesie fajny nick – przez lata sądziłam, że jesteś kobietą (niby bez znaczenia, ale po poście Ryszarda cenka mi lekko opadła) !!! Miałam epizod pracy w wojsku i dlatego lubiłam posty Wojaka, więc szkoda, że wykruszasz się, bo „masz celne oko”.

    #20266
    alkman
    Uczestnik

    MNIE przed zarejestrowaniem na gdz powstrzymuje tylko szczera troska i ochrona GDZ przed naruszeniem ustawy o ochronie danych osobowych ,poprzez niezarejestrowanie zbioru danych Generalnemu Inspektorowi . Jako zbiór danych –przepisy ustawy wskazują każdy posiadający strukturę zestaw danych o charakterze osobowym .dostępnych według określonych kryteriów .
    Może niepotrzebnie się martwię . 😉

    #20267
    kules
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Emus] Od kiedy jestem na audyt.net czytając posty zastanawiałam się kto może się pod mini skrywać.
    Najbardziej cienię odpowiedzi terki, izmi, k_asiek. Zazdroszczę profesjonalnego podejścia do audytorskich tematów. Te Panie wiedzą o czym piszą i nie raz postępowałam według ich wskazówek. Żałuję, że nie znam osobiście. Mama0454 niezliczoną ilość razy wykorzystałam twoją opinię w pracy. Na marginesie fajny nick – przez lata sądziłam, że jesteś kobietą (niby bez znaczenia, ale po poście Ryszarda cenka mi lekko opadła) !!! Miałam epizod pracy w wojsku i dlatego lubiłam posty Wojaka, więc szkoda, że wykruszasz się, bo „masz celne oko”.[/QUOTE]

    trochę to brzmi jak materiał TV w ramach żałoby narodowej, a wszyscy przecież będą dalej działać i się udzielać tu czy gdzie indziej, nie znikną. 🙂
    też sobie konto założyłem

    #20268
    emus
    Uczestnik

    Masz rację kiepsko mi to wyszło. Wiem, że nie wszyscy znikną, np. ja.

    #20269
    alkman
    Uczestnik

    Jestem bardzo zadowolony, że administrator strony gdz uprzedza użytkowników forum, że „wszelkie dane niezbędne w sprawach sądowych będą przekazane odpowiednim organom”.

    #20270
    alkman
    Uczestnik

    Najbardziej uradowały mnie szczere wyznania
    [QUOTE BY= Ryszard] (…)
    Grupa działać będzie wyłącznie spolecznie ,(…) a jednym z głównych celów GDZ jest scisła wspólpraca z audyt.net . [/QUOTE]
    które znalazło potwierdzenie w misji GDZ „Być wiodącym partnerem w zakresie szkolenia profesjonalnych audytorów i kontrolerów” i zamieszczonych licznych linkach do strony audyt.net

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 130)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.