czwartek, 25 kwietnia, 2024

Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20271
    terka
    Uczestnik

    😆
    Alkman, jesteś rewelacyjny:smile: Poleciałam aż na tamtą stronę, by to zobaczyć:wink:
    Trafiony, zatopiony:wink:

    #20272
    ryszard
    Uczestnik

    Dziekuje za wszystkie uwagi i propozycje jakie zostały umieszczone pod moim adresem i nowo zalożonej strony gdz.Na pewno zostaną wkrótce zostaną wykorzystane,rzecz w tym ,ze prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
    Dziekuje
    Ryszard

    #20273
    ryszard
    Uczestnik

    W uzupełnieniu w/w postu i uwag jakie zgłosiliscie ,wyjasniam że w sprawie wspólpracy czekamy na odpowiedzi instytucji do jakich zwróciłem się o wspólpracę.Portal bedzie sukcesywnie uzupełniany i modyfikowany,faza prób zakonczyła sie 12 kwietnia co nie oznacza że wszystko jest oki.
    Ryszard

    #20276
    scypion
    Uczestnik

    Czytam poprzednie wasze posty i tak się zastanawiam o co chodzi w tym wszystkim.

    1. Dane osobowe – bez problemu można zarejestrować się nie podając swego imienia i nazwiska i występować na forum pod nick”iem tak jak tutaj.

    2. Przekazywanie danych na potrzeby postępowania sądowego – jak to ktoś powiedział – oczywista oczywistość. Jeśli policja czy prokuratura zażądaja danych – to administraor obowiązany jest je udostępnić i nie ma zadnego ale. Uczciwością było przypomnienie o tym fakcie z strony twóców wotalu GDZ.

    3. Co do trafiony – zatopiony. Topienie Marzanny juz za nami 😉

    Ode mnie:
    – jestem ciekawy jak rozwinie się GDZ.
    – mankamenty innych portali dla AW już został nawet w tym temacie poruszone. Oby GDZ nie podzielił tych słabości.
    – nie widzę próby dzielenia/rozbijania środowiska, lecz stworzenia nowego działania mającego na celu podnieść nasze kwalifikacje i stworzyć sieć wymiany informacji
    – już za wiele w środowisku AW dziwnych słów i wydarzeń miało miejsce. Pokażmy, że dla nas kodeks etyki coś naprawde znaczy – szanujmy się, siebie nawzajem i swoją pracę.
    Początki zawsze bywają trudne i zdarzają się potknięcia – pomóżmy tym, co wykazują inicjatywe chcąc dla naszego wspólnego dobra działać.

    Ja chcę pomóc. A Wy?

    #20279
    wacekservice
    Uczestnik

    może to taki standard nieopisany polskiego audytu:
    „Dociekliwość połączona z uszcypliwością prowadzi do szukania dziury w całym. Audytor znajdujący dziurę może zapewnić, że odnalazł nicość”.
    Stąd już tylko kilka kroczków do promowanego przez MF wszechświata.

    Jak łatwo iść ku dziurze, jak trudno coś choćby z niczego.
    Dopisuję się obok Scypiona: chętnie pomagam (mimo coraz bardziej cholerycznej natury 😈 ).

    #20280
    alkman
    Uczestnik

    Kolega Scypion sprawdzi, jakie dane należy podać do rejestracji na audyt.net, a jakie na gdz,, a potem się wypowie ponownie o problematyce rejestracji (albo się nie wypowie – wolna wola.)

    Pisząc posty, też się zastanawiam. ❓ :mrgreen:
    1. Zastanawiam się, po co administratorowi przy rejestracji imiona i nazwiska? Zastanawiam się, dlaczego nie chce pełnego adresu?
    2. Zastanawiam się, w jakim celu administrator zamieszcza „oczywistą oczywistość” o przekazywaniu danych? Zastanawiam się, czy przypadkiem, nie jest to próba zastraszania? A jak jest, to kogo? A jak jest kogo, to po co?
    3. Zastanawiam się po co pisać o społecznej działalności i takie tam,a potem działać na zasadzie „wzajemności”?. Zastanawiam się, jak bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem jest bezinteresowne zamieszczenie na stronie o niekomercyjnym charakterze linków do stron audyt.net czy PIKW?

    Jestem ciekaw jak się potoczą losy gdz? Jestem ciekaw, kiedy ujawni się jej komercyjne oblicze? Jestem ciekaw, jakie będą pierwsze banery?

    Pomagam Ryszardowi, bo każdy mój post to pozycjonowanie na 1 miejscu forum audyt.net wątku o stronie gdz. Pomagam mu, bo dzięki moim uwagom, może zmienić zasady działania swojej strony.

    Szacunek dla Ryszarda i jego cnót, nie jest jednoznaczny z bezkrytyczną oceną jego działań i słowa pisanego. Mam nadzieję, że Ryszard oczekuje (oprócz zarejestrowania się i aktywności na gdz), także krytycznej oceny (że się takowej nie lęka już wiemy), a jak już połata dziury przez, które widać wszechświat, to nie będzie twierdził, że „ziemia” jest płaska (o żółwiach nie wspomnę).

    PS.
    Jestem pełen podziwu dla administratora audyt.net, że jeszcze tego wątku nie usunął, dzięki czemu mamy okazję obserwować próby i metody marketingu oraz budowania wizerunku nowej strony.

    PS2.
    No tak. Ponad 3000 wyświetleń, czego i Rysiowi życzę.

    #20282
    scypion
    Uczestnik

    Kolego Alkman

    Sprawdziłem i wypowiem się. Nawet wpisałem imię i nazwisko podajac za jedno i drugie – nick pod jakim się loguję. A czy potrzebne podawanie takowych jest – raczej nie, trudno nie przyznać Ci racji, choć jakiś cel może to miało. Według mnie – niezbyt istotny szczegół. Do ominięcia dla żywego użytkownika.

    1. Co do adresu – IP już ma, co chcieć więcej?
    2. Nie ujął bym tego w ten sposób – jeśli już, to rzetelne informowanie o tym, że należy uważać co się pisze. Nie tylko audytorzy mogą zaglądać na ów wotal i jesli coś naruszającego przepisy użytkownik tam zamieści i organy upomną się o informacje i dane – administracja bedzie zobowiązana do przekazania danych. Nie demonizujmy oblicza nowo powstającego tworu.
    3. Komercja. Obyś się mylił. Zbyt wiele osób chciało/chce zarobić na AW – nie z korzyscią dla środowiska AW.

    #20284
    ryszard
    Uczestnik

    Szanowne Koleżanki i Koledzy,nie przypuszczałem w najsmielszych oczkiwaniach,ze moja info o powstaniu Grupy wywoła tyle róznych opinii ktore bez względu na użtkowników WYSOCE SOBIE CENIĘ I CENIŁ BĘDĘ.
    Stara prawda ,ze nie myli się tylko ten co nic nie robi.I powiem tak,że ponad 5 lat doswiadczeń w działaniu na rzecz środowiska aw i kontroli nauczyło mnie wiele,a człowiek uczy się całe życie.
    Po pierwsze,nie będzie na stronce GDZ żadnych komercyjnych ogłoszeń,od a do z łacznie ze Studiami Podyplomowymi jakiejkolwiek Uczelni i Firmy.
    Po drugie WASZE opinie nie będa wycinane,prosze jednak ważyc słowa ..
    Merytorcznie do rzeczy a nie kto jest, jak i skąd .
    Po trzecie zapewniam ,ze co ochrony danych możecie być spokojni ,za dlugo pracuje i wiem jakie są i mogą być konsekwencje.
    Jestem osobiscie wyłącznie odpowiedzialny za całosc funkcjonowania portalu,nikt oprócz mnie nie ponosi jakiegokolwiek cięzaru finansowego.
    Nie prowadze i nie będe prowadził żadnej działalnosci gospodarczej.
    A tak w ogóle dzisiaj nie mogę sie otrząsnać z tragicznego wydarzenia z 10 kwietnia o godz.8.56.
    I wlasnie dlatego nie wszystko jest tak jakbym chciał.Jestem WAM naprawde wdzieczny za opinie i wsparcie.Nie znam calego srodowiska aw ale tych ponad 600 osó jakoś sie przewinęlo w mojej tzw.karierze zawodowej aw.
    Prosze wiec o zrozumienie i wyrozumiałosc.
    Pozdrawiam WSZYSTKICH
    Ryszard

    #20285
    ryszard
    Uczestnik

    W uzupenieniu w/w postu sorki – wybaczcie ,musze sprostowac nie 600 ludzi a wiece,j bo jak zwerfikowalem to mialem okazje poznac ,miec kontakty mailowe czy inne zawodowe i koleżenskie -900 ludzi aw,kontroli,tych co szkoliłem a ramach EFS itp.
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #20287
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Ryszard]
    A tak w ogóle dzisiaj nie mogę sie otrząsnać z tragicznego wydarzenia z 10 kwietnia o godz.8.56.
    [/QUOTE]

    To zapewne dlatego zaledwie dwa dni po tym tragicznym wydarzeniu otrzymałam mail zatytułowany „bądźmy wszyscy razem” gdzie podano link do strony gdz
    😕

    Tak, wiem, „prawdziwa cnota krytyk się nie boi”

    #20288
    ryszard
    Uczestnik

    terka,to prawda ,że prawdziwa cnota krytyk sie nie boi.Dziekuję za zrozumienie i szczera prawde.Wierz mi,że bardzo wziąłem sobie do serca Twoje opinie, jak zawsze merytoryczne.
    serdecznosci
    Ryszard

    #20289
    terka
    Uczestnik

    😆 😆 😆

    #20290
    ryszard
    Uczestnik

    terka:grin: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,nie myśl,ze zapomnialem o kwiatach,ale co sie nie odwlecze? nie uciecze

    #20291
    terka
    Uczestnik

    Czekaj tatka latka 😆
    Nie przekupuj mnie. 😉
    :mrgreen:

    #20292
    alkman
    Uczestnik

    Obserwując zachowanie aktorów pewnej znanej sceny, ma się przeświadczenie, że wszelkie deklaracje i obietnice mają wartość zbliżoną do 0, dlatego też Ryszrdzie, abyś nie podzielił opinii jej aktorów nie składaj deklaracji i nie zarzekaj się. Nikt do ciebie nie będzie miał pretensji jak zarobisz na swojej stronie. Wiem, że nasze opinie wysoce sobie cenisz i bierzesz do serca, tylko tak mnie dręczy, czy ty ich przepadkiem nie zapisujesz na papierze toaletowym.

    PS.
    Klęczę przed twoją bezinteresownością, zwłaszcza po dokładnym zapoznaniu się z treścią informacji na stronie gdz o 1 ogólnopolskim spotkaniu szkoleniowym. 😯 😆 😆 😥 😥 :mrgreen: :mrgreen:
    Wcześniej, to były jednomasztowce, ale tym razem to pewnie dziurawa Marzanna.

    Scypion, sorry że ci zawracam głowę, ale jestem ciekaw twojej opinii na temat rzetelności informacji.

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 130)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.