piątek, 29 marca, 2024

Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20309
    k
    Uczestnik

    poziom cynizmu w wypowiedziach pewnego sobiepana przekroczył dopuszczalne normy ,pytanie jak długo jesteśmy w stanie tolerować takie zachowanie

    #20310
    smaciek
    Uczestnik

    Kąkol, można wiedzieć co masz na myśli?

    #20311
    ryszard
    Uczestnik

    Widzę,za kazdy teraz widzi sprawy wg.wlasnej oceny.Rzecz w tym ,ze ja pisalem wczesniej i rozmawiałem z osobą ktora załatwia sprawy Spotkania w Ilawie.I nie ma to już teraz żadnego znaczenia.Wszystko co miałem do wyjasnienia wg.posiadanej wiedzy ( maili)podalem.
    Z mojej strony to wszystko.
    Pozdrawiam
    Ryszard

    #20312
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Ryszard] GDZ nie organizuje niczego za wyjatkiem swojej wewnętrznej organizacji.Prosze zebys terka nie zamieszczała bezpodstawnie IIA(GDZ) .Nie mamy żadnej info do tej pory o nawiązaniu wspólpracy za wyjatkiem linków.To nie na nszej stronce jest logo IIA.
    Jolu,Ciebie uważam za osobę wiarygodną.Nie jestem decydentem o tym kiedy i jak i w jakim terminie bedzie IIA cokolwiek czynic. I to jest wewnętrzna sprawa IIA.Podjąłem sie zadania wyłącznie pracy na rzecz IIA.I wybacz.To moja wyłacznie sprawa.
    A rozstanie sie z innymi? to normalne,kazdy ma prawo po blisko 5 latach wziąc trwały rozwód.Bez orzekania czyjes winy.Sorki za porównanie .
    Ryszard[/QUOTE]

    Ryszardzie, czyń swoją powinność. :mrgreen:
    To chwalebne, że nareszcie wprost przyznałeś, że podjąłeś się zadania wyłącznie pracy na rzecz IIA, więc całe to mydlenie oczu, że nowa, preżna grupa doskonalenia zawodowego to jedynie – w mojej ocenie – spośób na dostarczenie IIA nowych uczestników szkoleń (moze i zwolenników), a nie żadne działania twoje, czy gdz na rzecz podnoszenia kwalifikacji aw.

    Toż gdz niczego nie organizuje 😯 , jak piszesz.

    Wybacz, baw się beze mnie. Nie lubię być manipulowana, a to, że ktoś myśli, że biorę plewy za owies, uwłacza mojej inteligencji 👿
    Od dawna wiem, że IIA ma nas, audytorów w samorządzie i jsfp, gdzieś.
    Pozdrawiam

    #20313
    ryszard
    Uczestnik

    Pozdrawiam terka,
    powodzenia rownież.. 😀 😀 😀

    #20314
    maciej1942
    Uczestnik

    Niby ta IIA taka bezinteresowna. Zastanawiające.
    Szczególnie w kontekście cenowym szkoleń: SGI 500zeta do IIA/GDZ 880zeta.

    #20315
    terka
    Uczestnik

    Ryszard napisał:
    >powodzenia również..

    Nie życzę Ci powodzenia, po tym, co już wiem i widzę, i co tu napisałam, bo to byłoby obłudne, a obłudy i cynizmu nie toleruję i nie znoszę u nikogo. Ludzi obłudnych i cynicznych omijam z daleka.

    #20316
    izmi
    Uczestnik

    Ryszardzie – zawsze było, jest i będzie tak, że każdy będzie widział sprawy subiektywnie. Tylko i wyłącznie ze swojej perspektywy. Doprawdy, to nie jest nic odkrywczego.

    #20317
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= Smaciek] Kąkol, można wiedzieć co masz na myśli?
    [/QUOTE]

    Odpowiedź – jak mi się zdaje – znajdziesz na stronie 4 niniejszego wątku.

    #20318
    ryszard
    Uczestnik

    [QUOTE BY= izmi] Ryszardzie – zawsze było, jest i będzie tak, że każdy będzie widział sprawy subiektywnie. Tylko i wyłącznie ze swojej perspektywy. Doprawdy, to nie jest nic odkrywczego.
    [/QUOTE]
    Iza w pełni się z Tobą zgadzam.. 😀
    terka 😀 ,dodam,że powodzenia dla Ciebie w tym co czynisz na necie.Zupełnie szczerze.Możemy i pewno się bardzo różnimy co ocen dzialania Grup,czy SAW.Ale szanujmy swoje poglądy i oceny.
    Pozostałym swieżo upieczonym użykownikom pawia -życze też szczerze powodzenia.Jak to dobrze ,ze kolejni przybyli na naprawdę,rzeczową i bardzo pożyteczną stronkę.Wiem to od roku 2005.
    pozdrawiam
    Ryszard

    #20319
    j
    Uczestnik

    wszystkiego nalepszego z okazji wolnej soboty i niedzieli

    #20320
    maciej1942
    Uczestnik

    Ryszardzie, pewnie mnie i Kąkola miałeś na myśli pisząc o nowych użytkownikach, do tej pory często gościliśmy na stronie SGI :mrgreen: ale po tym jak się na nich obraziłeś to przenieśliśmy się tu za Tobą :mrgreen: ale to chyba zrozumiałe

    #20321
    k
    Uczestnik

    czekamy na kogo obrazisz się teraz ,to dla nas ważne

    #20322
    maciej1942
    Uczestnik

    Kąkol zupełnie zapomniałem o właściwej interpunkcji :mrgreen:

    #20323
    ryszard
    Uczestnik

    A myslem juz ,ze zapomnieliscie o mnie ? Tyle razy pisałem – bez odpowiedzi,telefonowalem,pisalem na gg…Na stronce pawia jestem od lat.Natomiast chętnie widzę Kazdego na necie gdz.
    Zapraszam szczególnie smaćka.Nawet wysyłam zaraz maila .
    Powodzenia w Iawie
    Ryszard

Oglądasz 15 wpisów - 76 z 90 (wszystkich: 130)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.