czwartek, 28 marca, 2024

Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Home Forum Sektory Samorządy Nowa,prężna Grupa Doskonalenia Zawodowego

Oglądasz 10 wpisów - 121 z 130 (wszystkich: 130)
  • Autor
    Wpisy
  • #20366
    ryszard
    Uczestnik

    Wojaku drogi,portal gdz to jeszcze niemowlak ,ale poprawiamy ,co możemy.Jak każda nowa rzecz,nie dotarta.A my się też uczymy trochę i zawsze bedziemy reagowac na uwagi.
    Dam adminowi cynk,o problemie.
    Ryszard

    #20367
    lucy
    Uczestnik

    Mam nadzieje , że odpowiedział ci równiez pisemnie co z tym zrobi. Potraktuj to jako zadanie doradcze, zrób sprawozdanie – wtedy jesteś rozgrzeszony. Kieronik ma czas , duuużo czasu, aby sie do tego ustosunkować.

    #20369
    wojak
    Uczestnik
    #20372
    terka
    Uczestnik

    Wojak, poinformuj przełożonego. To do niego będzie nalezał kolejny krok.

    #20374
    lucy
    Uczestnik

    Terka – tak właśnie i ja sądzę. Wojaku – zrobisz to , co uważasz za słuszne. Ty masz posiadać odpowiednią wiedzę, aby ujrzć te znamiona naruszenia prawa, ale czy zechcesz o tym poinformować organa , to już tylko twój wyb or – również jako obywatela. ( zobacz kto może składać zawiadomienia do prokuratury, policji, CBa itd ).
    Powodzenia. Lucy

    #20376
    lucy
    Uczestnik

    Czasami tej kopii ( takiej dzidy) trzeba użyć, nie tylko z nią hasać po polu ….

    #20377
    wojak
    Uczestnik
    #20378
    terka
    Uczestnik

    Cóż, czasem tak bywa, że idą pod dywan. Jeżli Ci z tym wewnętrznie źle, to złóż zawaidomienie.
    Ja jednak bym tego nie robiła. Moim obowiazkiem jest powiadomić szefa. Dalej to jego decyzja. Jestem ciekawa, jak zareagował szef – czy był zaskoczony (bo przecież mógł nie wiedzieć), czy raczej było to za jego wiedzą.

    #20379
    darek
    Uczestnik

    Istotne jest z jakiej ustawy wynikają określone sankcje. Jeśli z kk, to obowiązek ciąży na każdym z nas, i powiadomienie szefa może być tylko złagodzeniem niezgłoszenia. Jeśli nie wiążesz przyszłości z tą jst, to oporów nie miej. Z drugiej strony będziesz brany za świadka, musisz przygotować dokumentację do zawiadomienia. Stracisz napewno dużo czasu i nerów, ku chwale ojczyzny. Niezły orzech do zgryzienia. Sam nie wiem co bym zrobił. Napewno nie będziesz postrzegany jako bohater, taka jest mentalność nasza

    #20380
    scypion
    Uczestnik

    Dokłądnie tak – powiadamiamy kierownika jednostki a co on z tym zrobi – to jego sprawa.

    Audytorzy wewnętrzni to nie prokuratura wewnętrzna w jednostce. Wskazujemy co nie gra, dlaczego nie gra i zalecamy jak tego w przyszłości unikać. Niech martwi się tą sprawą – nie skłądania oświadczeń – keirownik jednostki.

Oglądasz 10 wpisów - 121 z 130 (wszystkich: 130)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.