piątek, 19 kwietnia, 2024

Nowe działy (grupy tematów itp.)

Home Forum Pomysły pomysly Nowe działy (grupy tematów itp.)

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #391
    ggolob
    Uczestnik

    Czy nie brakuje przypadkiem na tym forum większej liczby grup tematycznych? Rozpoczynane są nowe wątki w dziale pomysły, ale czy to jest właściwe miejsce dla każdego z nich? Wiem, nie ma innego.
    Czy administrator lub Ktoś taki mógłby się nad tym zastanowić i dołożyć kilka działów na forum więcej – łatwiej będzie cokolwiek odnaleĽć i nie będzie dylematu "gdzie ja mam to napisać?".

    #392
    olivkova
    Uczestnik

    A jakie masz propozycje tematyczne? Musze sie przyznać, żę rzeczywiście trudno „odnaleĽć się” na forum… ale jeszcze nie wpadłam na pomysł jak to podzielić. Może wypowiedzą się inni użytkownicy??

    #394
    PAW
    Opiekun forum

    Witam!

    Bardzo prosimy o sugestie! Od razu zareagujemy!

    Pomysły można podsyłać na paw@audyt.net bądĽ pozostawić tutaj jako komentarz.

    Serdecznie pozdrawiam
    (-) PAW

    #402
    ggolob
    Uczestnik

    Po lekturze, choćby wątków w tym forum (którego zadaniem było podrzucanie pomysłów dotyczących tego forum) można stworzyć takie dodatkowe fora: "organizacje związane z aw", "Ministerstwo Finansów i GIAW", "Hyde Park". Można dopracować nazwy – chodziło mi przede wszystkim o przedstawienie koncepcji zawartości merytorycznej. Dotychczasowe posty możnaby poprzerzucać do właściwych forów.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.