sobota, 20 kwietnia, 2024

Nowelizacje aktów audytu

Home Forum Sektory Samorządy Nowelizacje aktów audytu

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy
  • #5085
    Anonim
    Nieaktywny

    Witam Wszystkich

    Mam pytanie: Czy ktoś zaktualizował już wewnętrzne akty dotyczące audytu? Ja właśnie się przybieram i szczerze się przyznam, że mam problem z kartą i kodeksem. Akty były wprowadzone uchwałą, ale na podstawie starej uofp. Ustawa się zmieniła, więc uchwała wymaga aktualizacji. Niestety nie wiem czy kodeks i karta będą nowelizowane. Wskutek tego nie wiem czy zmieniać tylko uchwałę czy poczekać, aż coś się ruszy w temacie karty i kodeksu.
    Może ktoś ma jakieś informacje?

    Pozdrawiam

    #5092
    ajuri
    Uczestnik

    Lainy w maju na stronie MF był komunikat, że rozpoczeły się prace nad kartą i kodeksem, niestety nic więcej w tej kwestii nie słychać

    #5096
    jola
    Uczestnik

    czy karta, procedury muszą byc wprowadzone uchwałą, nie wystarczy zarządzenie burmistrza

    #5098
    tk
    Uczestnik

    Myślę, że wystarczy jak procedury audytu będą wprowadzone zarządzeniem burmistrza.
    Osobiście czekam jeszcze z aktualizacją propcedur na nową kartę i kodeks.
    Pozdrawiam.

    #5099
    Anonim
    Nieaktywny

    [QUOTE BY= tk] Myślę, że wystarczy jak procedury audytu będą wprowadzone zarządzeniem burmistrza.
    Osobiście czekam jeszcze z aktualizacją propcedur na nową kartę i kodeks.
    Pozdrawiam.[/QUOTE]

    Masz rację, chyba też się wstrzymam jeszcze z tą aktualizacją, bo potem się okaże, że znowu trzeba coś zmieniać.

    Pozdrawiam

    #5153
    am
    Uczestnik

    Dzień dobry,
    pytałam dziś w Ministerstwie o przybliżony termin ogłoszenia Kodeksu i karty. Poinformowano mnie, że najprawdopodobniej po podpisie Ministra Finansów jeszcze tym tygodniu pojawią sie na stronie MF. 😀

    #5156
    tk
    Uczestnik

    Dzięki za informację „am”.
    Pozdrawiam

    #5158
    izmi
    Uczestnik

    am 🙂
    oby nie tak jak do platformy e-learningowej :mrgreen:
    pozdrawiam 🙂

Oglądasz 8 wpisów - 1 z 8 (wszystkich: 8)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.