czwartek, 4 marca, 2021

Nowina z MF w sprawie egzaminem na audytora!

Home Forum Egzaminy egzaminy Nowina z MF w sprawie egzaminem na audytora!

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 48)
 • Autor
  Wpisy
 • #7498
  ania1
  Uczestnik

  ania.1 czy wiecie juz szanowni państwo co nam przygotowało MF? nie ma egzaminu 21 listopada 2006r. Zwrócą nam pieniądze za egz. i do zobaczenia w nowym roku z nową komisją!
  Niezłe co? Takich jaj jeszcze nie było. To jest chyba jakiś koszmar.
  Co wy na to?

  #7499
  ilka
  Uczestnik

  wg regulaminu to moga tylko odwołać egzamin jeśli zgłosi sie zbyt mało chętnych, niby z jakich przyczyn mieliby teraz odwołać?

  #7500
  audytorz
  Uczestnik

  Czy to kolejne rozbudzanie emocji teraz wśród przygotowujących się do egzaminu?

  #7501
  bubu
  Uczestnik

  proszę podać gdzie taka informcja jest podana????

  #7502
  malgo7
  Uczestnik

  Taką samą informacje udzieliła mi pani z MF. Sama nie wiem co o tym myśleć. Czy będzie powołana nowa komisja? czy nie było tylu chętnych w co wątpie.O nerwach nie wspomnę

  #7504
  ceem
  Uczestnik

  Na stronie MF napisano, że z dniem końcem października upłynął termin powołania na czteroletnią kadencję komisji egzaminacyjnej na AW. Zanim powoła się nową pewnie potrwa to trochę czasu.

  #7505
  robaczek
  Uczestnik

  o tym kiedy upływa termin wiedziano juz w momencie powołania starej komisji – co robił w związku z tym KF, jako jednostka obsługująca? co z kosztami zakupionych biletów i hoteli? co z odbytymi w tym celu szkoleniami?

  #7506
  dzanaliz
  Uczestnik

  jak na razie to caly czas na stronach MF jest informacja, ze egzamin jest 221 listopada na bobrowieckiej itd. Martwi mnie jedynie, ze nie ma wykazu osob dopuszczonych do egzaminu w tym terminie – wg regulaminu powinna ona byc zamieszczona najpozniej 10 dni przed – czyli 11…

  #7507
  dzanaliz
  Uczestnik

  Aniu! a skad masz informacje o odwolaniu? dzwonilas?

  #7508
  dzanaliz
  Uczestnik

  jutro ma być oficjalna informacja na stronach MF…czyli byle przezyc do jutra ..jejku…no sie normalnie nie wyspie

  #7509
  bubu
  Uczestnik

  no cóż musimy czekać, myślę że to żart…tylko ta lista fakt dlaczego jej nie ma 😥

  pozdrawiam i życzę wszystkim Pokoju Ducha 😕

  #7510
  dzanaliz
  Uczestnik

  nie wiadomo czy to zart…pani w MF mi powiedziala, ze sprawa jest otwarta, czyli pewnie dyskutuja 😈 i jutro bedzie oficjalna informacja na stronach…oddalam sie w pokoju:smile:

  #7511
  monikaprawnik
  Uczestnik

  Sprawdziłam na stronie MF i rzeczywiście – kadencja komisji skończyła się 30 października. Nie ma żadnej informacji na temat powołania nowej kom. , więc możliwe, że ten egzamin się nie odbędzie 👿 . I pomyśleć, że rozpoczęłam w tym roku wieczorową psychologię i opuszczałam zajęcia, że by mieć czas na naukę do egzaminu na audytora 👿 Jak myślicie, czy nowa komisja zostanie powołana, czy może koniec z tymi egzaminami ?

  #7512
  ania1
  Uczestnik

  hej tu ania naprawdę to pewne info z MF .osobiście dziś dzwoniłam. oni też są zdenerwoani bo takiej sytuacji w ministerstwie jeszcze nie było. Nie ma powołanej nowej komisji! Opłata za egzamin w przyszłym roku nie wzrośnie bo reguluje to rozporządzenie a nowa komisja nie zdązy w tym roku najprawdopodbniej nic załatwić. Pani z MF powiedziała że jest na 100% pewna przeniesienia egzaminu na przyszły rok. Niemniej jednak prosi o pilne śledzenie w tej sprawie info na stronach MF. Zwrot finansów na każdego indywidualny rach. bank. a w sprawie dokumentów w terminie późniejszym będzie info.
  Żal czasu poświęconego na naukę, ale egzamin i tak zdamy jak nie w tym to obowiązkowo w 2007 roku. Będzie dobrze.
  Mam nadzieje że i tak na forum będziemy wzajemnie wymieniać się zdobyta dotychczas więdzą . Pozdrawiam ania.

  #7514
  simon
  Uczestnik

  Jeszcze nie chcą się w MF przyznać, ale projekt nowelizacji ustawy o finansach publicznych likwiduje egzamin, Departament Koordynacji, stanowisko GIAW-a, standardy kontroli finansowej – ale o tym oficjalnie za kilka tygodni – radzę się do egzaminów nie uczyć, bo go już nie będzie. 😕

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 48)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.