piątek, 19 kwietnia, 2024

Nowość od MF Kryteria oceny

Home Forum Sektory Samorządy Nowość od MF Kryteria oceny

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)
  • Autor
    Wpisy
  • #21488
    jadtra
    Uczestnik

    Cześć audytorzy zamieszczam link ze strony MF pn. Szczegółowe kryteria oceny :

    http://www.mf.gov.pl/dokument.php?const=7&dzial=465&id=242445&typ=news
    Podaję także ścieżkę dojścia ze strony MF zamiast wklepywania linku

    Bezpieczeństwo Finansowe / Audyt sektora finansów publicznych / Aktualności
    Szczegółowe kryteria oceny
    2011.02.28 09:20

    Myślę, że nieźle nas audytorów obłożyli papierami. Co myślicie o podrecznym notbooku do bieżącej rejestracji czasu pracy audytora :mrgreen:

    #21489
    terka
    Uczestnik

    Ja nie wklepuję linku, tylko go kopiuję i wklejam:smile:
    Wybieram opcję drukowania pokazuje się tekst w formie pozwalajacej na jego zaznaczenie i kopiowanie. I już:wink:

    A do pomysłów MF już nie mam siły. Nawet mi się już gadać o tym nie chce.

    #21490
    mama0454
    Uczestnik

    Sztuka dla sztuki. Szkoda sobie tym głowy zaprzątać. Z doświadczenia wiem, że audytorzy samorządowi mogą spać spokojnie.

    #21491
    dudu
    Uczestnik

    Terka jesteś genialna, zawsze miałam awersję do przepisywania linków, a teraz eureka. Dzięki.

    #21492
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= duduś] Terka jesteś genialna, zawsze miałam awersję do przepisywania linków, a teraz eureka. Dzięki.[/QUOTE]

    A nie ma za co:smile: Właśnie z awersji do przepisywania i z wrodzonego lenistwa odkryłam to rozwiązanie usprawniające korzystanie z tej strony:wink:

    Czy u Was takoż słonecznie i wiosennie, jak u mnie?

    #21494
    izmi
    Uczestnik

    terka,
    na północy wczera z wieczera naszli chmurzyska i jest szaro-buro 😐 niezaprzeczalnym plusem jest brak opadu chmurnego 😉
    pzdr

    #21495
    kules
    Uczestnik

    Po co tak kombinować z tym edytowaniem, ja zaznaczam myszą link, daję z klawiatury ctrl+c i się kopiuje bez problemu z normalnego widoku ze stronki

    #21501
    jadtra
    Uczestnik

    Czy ktoś kontaktował się z MF Dep. Audytu w sprawie tej tabeli lub cos więcej z jakiś spotkan czy też szkoleń?

    #21502
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= kules] Po co tak kombinować z tym edytowaniem, ja zaznaczam myszą link, daję z klawiatury ctrl+c i się kopiuje bez problemu z normalnego widoku ze stronki[/QUOTE]

    No to jesteś szczęściarzem, że możesz tak robić:smile:
    Nie wiem, czy to jest kwestia konfiguracji komputera, czy inne licho, ale ja tak, jak to opisujesz, nie mogę zrobić na kompie pracowym, choć w domu mogę.

    #21506
    dudu
    Uczestnik

    Niestety u mnie też nie działa ctrl + C Miłego dnia i pozdrawiam serdecznie. A słoneczko ślicznie świeci choć trochę zimno.

    #21507
    andrzejm
    Uczestnik

    Trudności są do pokonywania a przede wszystkim nie zapominajmy, szczególnie w tym dniu o naszych PIĘKNYCH audytorkach i podziękujmy im za codzienne niesienie pomocy w jakże trudnych audytorskich problemach Bez tej PIĘKNIEJSZEJ części naszej społeczności nie wyobrażam sobie pracy w tym stresującym zawodzie Nadmieniam że zawsze mogłem liczyć na Waszą MĄDROŚĆ i POMOC. W dniu WASZEGO Święta proszę przyjąć moje szczere życzenia aby wszystko czego się podejmiecie zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym zawsze dawało Wam maksymalne zadowolenie, uśmiech i radość Pozdrawiam 😆

    #21512
    kules
    Uczestnik

    [QUOTE BY= duduś] Niestety u mnie też nie działa ctrl + C Miłego dnia i pozdrawiam serdecznie. A słoneczko ślicznie świeci choć trochę zimno.[/QUOTE]

    Nie wiem czy ta wskazówka coś wam pomoże, ale u mnie ta opcja zaznaczania i ctrl+c działa tylko jak przeglądam stronkę w pracy przez Firefoxa, bo przez IE nie działa, może w tym wasz problem. Jeśli tak to łatwo go rozwiązać.

    #21513
    terka
    Uczestnik

    [QUOTE BY= kules] Nie wiem czy ta wskazówka coś wam pomoże, ale u mnie ta opcja zaznaczania i ctrl+c działa tylko jak przeglądam stronkę w pracy przez Firefoxa, bo przez IE nie działa, może w tym wasz problem. Jeśli tak to łatwo go rozwiązać.[/QUOTE]

    😀 Nie wiem, jakie w Twojej jednostce obowiązują zasady korzystania z sieci komputerowej, ale u mnie żadnych innych, niz ustawione/wprowadzone przez informatyków rozwiązania nie wchodzą w grę:wink:
    Zatem nie da się tego problemu rozwiązać inaczej, niż w dotychczas stosowany przeze mnie sposób. Ale dla mnie to nie jest problem:smile:

    Natomiast faktycznie, w domu mam przeglądarkę Firefoxa. Zatem diagnoza słuszna się wydaje:smile:

    #21516
    kules
    Uczestnik

    [QUOTE BY= terka]

    😀 Nie wiem, jakie w Twojej jednostce obowiązują zasady korzystania z sieci komputerowej, ale u mnie żadnych innych, niz ustawione/wprowadzone przez informatyków rozwiązania nie wchodzą w grę [/QUOTE]

    U mnie jest dokładnie tak samo 😀 Ale jak słusznie zauważyłaś to jakie mam przeglądarki zależy od informatyków, nie widzę problemu w zainstalowaniu przez informatyka Firefoxa na prośbę pracownika podyktowaną jego potrzebami. Ja po zrobieniu audytu informatycznego w urzędzie, nie jednego, nie mam problemu w rozmawach z informatykami.

    Strasznie OT tu robimy, nie pamiętam nawet o co chodziło w temacie wątku 😈

    #21517
    mama0454
    Uczestnik

    [QUOTE BY= kules] [QUOTE BY= terka]

    😀 Nie wiem, jakie w Twojej jednostce obowiązują zasady korzystania z sieci komputerowej, ale u mnie żadnych innych, niz ustawione/wprowadzone przez informatyków rozwiązania nie wchodzą w grę [/QUOTE]

    U mnie jest dokładnie tak samo 😀 Ale jak słusznie zauważyłaś to jakie mam przeglądarki zależy od informatyków, nie widzę problemu w zainstalowaniu przez informatyka Firefoxa na prośbę pracownika podyktowaną jego potrzebami. Ja po zrobieniu audytu informatycznego w urzędzie, nie jednego, nie mam problemu w rozmawach z informatykami.

    Strasznie OT tu robimy, nie pamiętam nawet o co chodziło w temacie wątku 😈 [/QUOTE]

    Wiecie co ? Nie rozumiem Was. Co ma informatyk do rodzaju przeglądarki ??? Włączam kompa, wchodzę do sieci i ściągam sobie dowolną przeglądarkę lub inny program na jaki mam ochotę. Dlatego mam w swoim kompie 6 przeglądarek (IE, Firefox, Google, Opera, Maxthon, Safari). Czyżbyście wszyscy mieli poblokowane kompy ??? ❓ ❓ ❓

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.