piątek, 19 kwietnia, 2024

Ocena kwalifikacyjna Pilne!

Home Forum Sektory Samorządy Ocena kwalifikacyjna Pilne!

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
  • #12151
    jadtra
    Uczestnik

    Prosze o koleżeńską pomoc dot. WYBORU 3-5 kryteriów z tzw. „Kryteriów do wyboru” w zwiazku z o ocenę kwalifikacji pracowników samorządowych .
    Podstwa prawna Dz.U. Nr 55, poz. 361 z 2007r.

    Własnie dostałam powiadowmienie, że za 2 dni mam pierwszą rozmowę ze starostą w tym temacie i mam przygotować propozycje kryteriów oceny z wykazu 23 kryteriów do wyboru.
    Jak je przeczytałam – to przyznam ciężko było mi się ograniczyć do 3-5 😀 .

    Dostałam jeszcze Załacznik nr 5 „Arkusz samooceny” – z 9-oma punktami .

    Prosze o parę słów na ten temat – chodzi o Wasze propozycje. Ja mam stanowisko jednosobowego: audytora wewnetrznego

    #12152
    wika
    Uczestnik

    witaj! u nas jest regulamin oceny a ja pracuję w gminie i rozmowa z szefem właśnie dotyczyła kryteriów wybranych przez burmistrza i po konsultacji ze mną, zaproponował 1 – wiedza specjalistyczna, 5 – komunikacja werbalna, 6-komunikacja pisemna, 23-umiejętności analityczne19-samodzielność,- trzeba coś wybrać pozdrawiam

    #12153
    jadtra
    Uczestnik

    cześć wilka dzięki za szybką pomoc
    Dokonałam podobnego wyboru.
    Zastanawiałam się nad 1 – wiedza specjalistyczna.
    Nasza wiedza jest bardzo szeroka, o szerokim zakresie specjalizacji gdyż wymagaja od tego rozległość obszarów do badania.

    Dlatego zastanawiałam sie na kryterium 4
    – Nastawienie na własny rozwój, podnoszenie kwalifikacji ( w celu: zawsze posiadać aktualna wiedzę)
    ALe 😎
    Kryterium 1 – do kwalifikacji na stanowisko audytora wydaje mi się ISTOTNIEJSZE – rozumię wiedzę specjalistyczną jako wiedzę, niezbędną aby uzyskać kwalifikacje audytora 😀 i zawód nas obliguje do samouczenia dla potrzeb wykonywanej pracy .
    Chyba dobrze myslimy. ❓

    Proszę o dalsze uwagi

    #12161
    dota
    Uczestnik

    Wybór kryteriów jest zbliżony . Szef wybrał kryteria: 1m- wiedza specjalistyczna, 2- zarządzanie informacją; 3 – komunikatywność; 4 – umiejętności analityczne, 5- komunikacja werbalna. pzdrawiam i życzę wysokich ocen

    #12174
    agata79
    Uczestnik

    pracuje w jednostce samorządowej i odbyła sie rozmowa z dyrektorem jednostki, ustalismy wspolnie
    1 wiedza specjalistyczna, 2 samodzielnosc,3 umiejetnosci analityczne, 4 obsługa sprzetu biurowego.

    #12175
    jadtra
    Uczestnik

    Dziękuję wszystkim za pomoc.
    Jestem już po wyborze kryteriów: Podałam:
    1 wiedza specjalistyczna, 5 komunikacja werbalna, 11 zarządzanie informacją, 19 samodzielność, 23 umiejętności analityczne

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.