czwartek, 25 kwietnia, 2024

ocena okresowa pracownika

Home Forum Wzajemna pomoc merytoryczna Wzajemna pomoc merytoryczna ocena okresowa pracownika

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Autor
    Wpisy
  • #6275
    tamara
    Uczestnik

    Witam, mam pytanie: Czy wyniki oceny okresowej pracownika dokonanej przez przełożonego, powinny byc przedstawione do wglądu temu pracownikowi? Z czego wynika ten obowiązek? Jak jest w Waszych jednostkach (np. w szpitalu)? Czy sensowne jest dokonywanie oceny, a następnie przechowywanie jej wyników w aktach osobowych, w sumie ocena niczego nie wnosi i nie zmienia. Z góry dziękuję za odpowiedzi. 😀

    #6276
    joawar
    Uczestnik

    Witaj Tamaro

    Dzięki za pozdrowienia przekazane przez A.B-K
    Jesli chodzi o ocenę to różnie to jest w zależności np. od sektora . I tak np. w służbie cywilnej mamy oceny o których oceniani są powiadamiani i mają prawo wnieść odwołanie. W samorządach też coś takiego się szykuje ale jest to normowane przepisami prawa a jak w szpitalach ???

    #6277
    elka
    Uczestnik

    w samorządach tez jesteśmy oceniani – wyłącznie praciownicy mianowani – wczoraj akurat byłam na komisji, która oceniała mojego pracownika. U nas pzrełożony dokonuje oceny , pracownik odnosi się do niej, później komisja – po komisji pracownik dostaje do wglądu i albo przyjmuje bez uwag, albo się odwołuje.
    Dla wszystkich pracowników niemianowanych projekt jest w przygotowaniu.

Oglądasz 3 wpisy - 1 z 3 (wszystkich: 3)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.