sobota, 10 kwietnia, 2021

oferty pracy w jst

Home Forum Sektory Samorządy oferty pracy w jst

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #7236
  ilka
  Uczestnik

  Mam pytanie
  w jaki sposób upowszechnia się informacje o wolnych miejscach pracy w jednostkach samorządu terytorialnego? takich ogłoszeń w internecie ani gazetach sie nie znajdzie … Jak szukać pracy w jst?

  #7238
  irenaanna
  Uczestnik

  W zaprzyjaźnionych jst widziałam ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska na tablicy ogłoszeń. Oczywiście tablice znajdują się w siedzibach tych jednostek.

  #7239
  ania79
  Uczestnik

  Oferty pracy znajdują się w BIP-ie, bez problemu je tam odnajdziesz

  #7240
  kacha
  Uczestnik

  Cześć,
  Jak przeglądam strony internetowe jst to widzę ogłoszenia. W większości przypadków jst zamieszczają informacje o miejscach pracy na stronach w bip-ie. Inna sprawa, że czasami jest to tak zakamuflowane, ze ciężko je znaleźć, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Jeżeli interesuje Cię konkretna jednostka, to zawsze możesz zadzwonić i dowiedzieć się czegoś więcej na temat formy ogłaszania przez nich wolnych miejsc pracy.
  Pozdrawiam

  #7241
  kacha
  Uczestnik

  Jak widać, potwierdziłam to co napisała ania.

  #7267
  ilka
  Uczestnik

  Przejrzałam mnóstwo ofert pracy w BIP-ie urzędów gmin, starostw powiatowych i nie znalazłam ani jednej oferty pracy dla AW ? jest ich tak niewiele czy ja źle szukam?

  #7271
  mama0454
  Uczestnik

  Oferty pracy na stanowiska urzędnicze w jst obowiązkowo muszą być publikowane m.in. w BIPie. Tak mówi ustawa o pracownikach samorządowych.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.