czwartek, 18 kwietnia, 2024

oferty pracy w jst

Home Forum Sektory Samorządy oferty pracy w jst

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #7236
    ilka
    Uczestnik

    Mam pytanie
    w jaki sposób upowszechnia się informacje o wolnych miejscach pracy w jednostkach samorządu terytorialnego? takich ogłoszeń w internecie ani gazetach sie nie znajdzie … Jak szukać pracy w jst?

    #7238
    irenaanna
    Uczestnik

    W zaprzyjaźnionych jst widziałam ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska na tablicy ogłoszeń. Oczywiście tablice znajdują się w siedzibach tych jednostek.

    #7239
    ania79
    Uczestnik

    Oferty pracy znajdują się w BIP-ie, bez problemu je tam odnajdziesz

    #7240
    kacha
    Uczestnik

    Cześć,
    Jak przeglądam strony internetowe jst to widzę ogłoszenia. W większości przypadków jst zamieszczają informacje o miejscach pracy na stronach w bip-ie. Inna sprawa, że czasami jest to tak zakamuflowane, ze ciężko je znaleźć, ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Jeżeli interesuje Cię konkretna jednostka, to zawsze możesz zadzwonić i dowiedzieć się czegoś więcej na temat formy ogłaszania przez nich wolnych miejsc pracy.
    Pozdrawiam

    #7241
    kacha
    Uczestnik

    Jak widać, potwierdziłam to co napisała ania.

    #7267
    ilka
    Uczestnik

    Przejrzałam mnóstwo ofert pracy w BIP-ie urzędów gmin, starostw powiatowych i nie znalazłam ani jednej oferty pracy dla AW ? jest ich tak niewiele czy ja źle szukam?

    #7271
    mama0454
    Uczestnik

    Oferty pracy na stanowiska urzędnicze w jst obowiązkowo muszą być publikowane m.in. w BIPie. Tak mówi ustawa o pracownikach samorządowych.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.