wtorek, 22 września, 2020

Ostatnie szkolenie w Jastrzębiej Górze

Home Forum Egzaminy egzaminy Ostatnie szkolenie w Jastrzębiej Górze

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #4137
  zeke66
  Uczestnik

  Czy jest na forum ktoś, kto był na szkoleniu przygotowującym do egzaminu na AW w Jastrzębiej Górze (Wykładowcy z MF) i czy mógłby opisać na co było główne nastawienie. Pozdrawiam

  #4138
  dorotab
  Uczestnik

  cześć. byłam na takim szkoleniu, ale w lutym 2004 roku. Nie wiem jak jest obecnie, ale wtedy wykłady ukierunkowane były głównie na zagadnienia poruszane na egzaminie. Może uwarunkowane było to faktem, iż nie było ogólniedostępnych pytań testowych i zadań.

  #4205
  handy4
  Uczestnik

  Byłam w Jastrzębiej w styczniu/2006 szkolenie nastawione na zagadnienia z egzamniu, najgorzej omówiono szacowanie ryzyka nic z tego nie wyniosłam, metodyka pracy adytora tez mam niedosyt wiedzy, admnistracja, finanse, rachunkowaśc, zadania audytowe dobrze omówione. ogólnie oceniam szkolenie dobrze, warto pojechac

  #4206
  pietryka
  Uczestnik

  Byłem na tym szkoleniu ale we wrześniu 2004 r. Nie jest prawdą, że wykładowcami są pracownicy Min. Fin. A już na pewno nie biorą udziału w szkoleniach członkowie komisji egzaminacyjnej.
  Potwierdzeniem tego jest m.in. komunikat na stronach Min. Fin. Natomiast wykładowcami byli m.in. pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego, Audytorzy pracujący w wojsku, wykładowcy innych uczelni. Rzeczywiście można trochę wiedzy „liznąć” ale najważniejsze są kontakty z ludźmi którzy tak jak my przygotowują się do egzaminu. Czasami są lepiej zorientowani i ta integracja daje w pewnym sensie trochę pewności tak niezbędnej na egzaminie pisemnym czy ustnym. Pozdrawiam Audytorów i przyszłych audytorów.Życzę zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.
  Marian

  #4213
  dordi
  Uczestnik

  [QUOTE BY= handy4] Byłam w Jastrzębiej w styczniu/2006 [/QUOTE]

  A na co głownie sie nastawiali,jakie masz odczucia??chodzi mi o czesc zadaniowa-bo chyba nie bedzie znow statystyki…

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.