wtorek, 22 września, 2020

Ostatnie szkolenie w Jastrzębiej Górze

Home Forum Egzaminy egzaminy Ostatnie szkolenie w Jastrzębiej Górze

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
    zeke66
    Uczestnik

Czy jest na forum ktoś, kto był na szkoleniu przygotowującym do egzaminu na AW w Jastrzębiej Górze (Wykładowcy z MF) i czy mógłby opisać na co było główne nastawienie. Pozdrawiam

dorotab
    Uczestnik

cześć. byłam na takim szkoleniu, ale w lutym 2004 roku. Nie wiem jak jest obecnie, ale wtedy wykłady ukierunkowane były głównie na zagadnienia poruszane na egzaminie. Może uwarunkowane było to faktem, iż nie było ogólniedostępnych pytań testowych i zadań.

handy4
    Uczestnik

Byłam w Jastrzębiej w styczniu/2006 szkolenie nastawione na zagadnienia z egzamniu, najgorzej omówiono szacowanie ryzyka nic z tego nie wyniosłam, metodyka pracy adytora tez mam niedosyt wiedzy, admnistracja, finanse, rachunkowaśc, zadania audytowe dobrze omówione. ogólnie oceniam szkolenie dobrze, warto pojechac

pietryka
    Uczestnik

Byłem na tym szkoleniu ale we wrześniu 2004 r. Nie jest prawdą, że wykładowcami są pracownicy Min. Fin. A już na pewno nie biorą udziału w szkoleniach członkowie komisji egzaminacyjnej.
    Potwierdzeniem tego jest m.in. komunikat na stronach Min. Fin. Natomiast wykładowcami byli m.in. pracownicy Uniwersytetu Gdańskiego, Audytorzy pracujący w wojsku, wykładowcy innych uczelni. Rzeczywiście można trochę wiedzy „liznąć” ale najważniejsze są kontakty z ludźmi którzy tak jak my przygotowują się do egzaminu. Czasami są lepiej zorientowani i ta integracja daje w pewnym sensie trochę pewności tak niezbędnej na egzaminie pisemnym czy ustnym. Pozdrawiam Audytorów i przyszłych audytorów.Życzę zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.
    Marian

dordi
    Uczestnik

[QUOTE BY= handy4] Byłam w Jastrzębiej w styczniu/2006 [/QUOTE]

A na co głownie sie nastawiali,jakie masz odczucia??chodzi mi o czesc zadaniowa-bo chyba nie bedzie znow statystyki…

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.