piątek, 29 marca, 2024

Plan na 2007 – ważne

Home Forum Sektory Samorządy Plan na 2007 – ważne

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #7311
    ajuri
    Uczestnik

    Jak interpretujecie zapis we wzorze planu, a mianowicie pkt. 2 Analiza ryzyka a wnim pkt. 4 Obszary ryzyka zidentyfikowane przez audytora wewnętrznego z okresleniem szacowanego poziomu ryzyka? Czy ten poziom ryzyka określacie dla wszystkich obszarów, czy też tylko do tych które wyszły że w 2007r. będą poddane audytowi? Pozdrawiam

    #7312
    pawels
    Uczestnik

    Ja określam dla wszytkich to znaczy przedstawiam ostateczne wyniki przeprowadzonej analizy ryzyka.
    Pozdrawiam

    #7315
    audytorz
    Uczestnik

    Czy w pkt. 1 w tabeli pkt. 5 i 6 wpisaliście kwotę prognozowaną do zgromadzenia i odpowiednio wydatkowania
    tylko przez urząd?
    czy cały budżet jst?

    #7317
    miszaw
    Uczestnik

    Ja wpisałem obydwie kwoty

    #7319
    anja
    Uczestnik

    A jakie informacje wpisujecie w 9 punkcie tabeli znajdującej się w punkcie 1. tj.: "Inne informacje istotne dla przeprowadzenia audytu wewnętrznego, uwzględniające specyfikę jednostki"?

    #7320
    izmi
    Uczestnik

    ja np. to, że aw jest zatrudniony na pół etatu 🙁

    #7352
    nata
    Uczestnik

    Witam

    ja wpisałam, że w Urzędzie działa System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001.

    pozdrawiam

    #7360
    kules
    Uczestnik

    a ja, że w innej jednostce podległej funkcjonuje odrębne stanowisko audytora i że tej jednostki nie obejmuję swoim planem

    #7367
    Anonim
    Nieaktywny

    Ja ujmuję tam informację np. o tym, jakie jednostki powstały, a jakie zlikwidowano w powiecie.

Oglądasz 9 wpisów - 1 z 9 (wszystkich: 9)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.