czwartek, 18 kwietnia, 2024

plan wieloletni

Home Forum Sektory Samorządy plan wieloletni

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #5673
    k-asiek
    Uczestnik

    Mam pytanko, czy ktoś z Was ma plan wieloletni audytu. Jeśli tak co w tm planie powinno się znaleźć, jak go skonstruować. Proszę o podpowiezi, bo zupełni nie wiem jak się do niego zabrać, a chciałabym takowy zrobić .

    #5674
    ejejej
    Uczestnik

    Będąc na szkoleniu organizowanym przez MF pytałam pracownika ministersywa (osoba ta jeździ do jednostek na kontrole) jak ma wyglądać taki plan wieloletni. W odpowiedzi usłyszałam, że wystarczy, że w moim planie rocznym (sporządzonym zgodnie z wymogami, opartym na analizie ryzyka) wskazane zostaną zadania do realizacji na następne lata (minimum 3 lata) i to będzie już wystarczające i wcale nie musi być to w odrębnym dokumencie.

    #5676
    k-asiek
    Uczestnik

    No ja tak robię. Tylko spotkałam się ze stwierdzeniem, iż niedługo plan strategiczny bedzie obowiązkowy.

    #5677
    mama0454
    Uczestnik

    W związku z powyższym każdy z nas raz w roku sporządza plan wieloletni przy okazji sporządzania planu rocznego. I po problemie. 😆

    #9435
    kacha
    Uczestnik

    Zadania ujęte w planie rocznym na kolejne lata też traktowałam jako plan wieloletni. Tylko czy nie trzeba w okresie 3 lub 5 lat objąć nim wszystkie istotne obszary audytu?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.