poniedziałek, 6 grudnia, 2021

Platforma e-learningowa – czy coś wiadomo?

Home Forum Sektory Służba zdrowia Platforma e-learningowa – czy coś wiadomo?

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #18459
  agnieszka-w
  Uczestnik

  Mam pytanie związane z proponowaną na tym forum kwestią szkoleń branżowych dla audytorów służby zdrowia w oparciu o ewentualną platformę e-learningową. Czy coś może wiadomo w tej kwestii czy w ogóle ruszy?

  #18465
  darek
  Uczestnik

  Trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wogóle ruszy stosownie do nowych unormowań audyt w służbie zdrowia, a co dopiero mówić o szkoleniach. Po nowym roku się okaże, tak myślę, przynajmniej u mnie, gdy nie będzie już obowiązku, a jedynie kciuk w górę lub w dół kierownika jednostki

  #18471
  tamara
  Uczestnik

  darek, to nie tylko od kierownika zależy, ale też od „tych nad nami” … też się zastanawiam jak będzie po nowym roku

  #18472
  darek
  Uczestnik

  tamara, masz rację oczywiści. Ale nie myślę, żeby organy założycielskie szpitali z jst sobie tym zbytnio zaprzątały myśli i nie spały po nocach. Ciekawe tylko co z kontrolą zarządczą w szpitalach?

  #18474
  pawels
  Uczestnik

  W szpitalu powiatowym gdzie mieszkam od początku gdy wszedł w życie obowiązek prowadzenia audytu, na stronie internetowej „wisiało” ogłoszenie o pracę dla audytora. Jak przypuszczam nigdy audytora nie zatrudniono ponieważ nikt się nie zgłosił lub ofrowano warunki, których nikogo nie satysfakcjonowały. Od jakiegoś czasu tj. około 3 miesięcy oferta pracy zniknęła. Zapewne zauważyli zmianę w przepisach i nie mają chęci zatrudnić audytora.
  Ostatnio krążą pomysły o przekształceniu szpitala w spółkę. Prace są zaawansowane jak nic tego dopną. A w takim przypadku o audycie już można zapomnieć.
  Nie chcę pisać jak stary malkontent ale czarno widzę aw w szpitalach. W kraju jest tendencja do zadłużania się szpitali nawet tych, które dzielnie się temu opierały. Zapewne jest to spowodowane wzrostem kosztów wynagrodzeń lekarzy jak również kryzysu czy też spowolnienia gospodarczego – mniejsze wpływy ze składki zdrowotnej niż planowano.
  Pozdrawiam

Oglądasz 5 wpisów - 1 z 5 (wszystkich: 5)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.