piątek, 19 kwietnia, 2024

Platforma e-lernigowa

Home Forum Sektory Samorządy Platforma e-lernigowa

Oglądasz 14 wpisów - 31 z 44 (wszystkich: 44)
  • Autor
    Wpisy
  • #5414
    pietryka
    Uczestnik

    Ja otrzymałem wczoraj, zalogowałem się a później przyszedł informatyk i … mnie zablokował. Prawie natychmiast mnie odblokowano. Dzisiaj natomiast po niewielkich kłopotach zacząłem czytać i po 2 godzinach też mam dość. Jutro poczytam dalej. Instrukcja jednoznacznie objaśnia poszczególne kroki.
    Pozdrawiam

    #5416
    meg
    Uczestnik

    U mnie już uporali sie informatycy z kłopotami technicznymi i DZIAŁA!. Faktycznie duzo czytania. Ale najbardziej podobaja mi sie ćwiczenia. Można sprawdzic swoja wiedzę. 😀
    Ciekawa jestem waszych ocen na temat tego szkolenia. Pozdrawiam szkolących się na platformie!

    #5418
    andy43
    Uczestnik


    Witam listę
    Wczoraj otrzymałem e-maila z hasłem do platformy e-learningowej.
    Wszystko działa. Jest dziewięć modułów, ostatni sprawdzający wiedzę. Są ćwiczenia w trakcie każdego modułu. Jeśli Ktoś ma problemy z wejściem do szkolenia niech przeczyta załaczony plik DOKUMENTACJA z SABY o uruchamianiu i go wykona. Aha musi być zainstalowana wtyczka JAVy Sun lub Microsoft.
    Pozdrawiam

    #5419
    bb
    Uczestnik

    Nic jeszcze nie dostałem. Czy jestem sam

    #5423
    irenaanna
    Uczestnik

    Witam! Ja też jeszcze czekam na klucze. Może są rozsyłane wg alfabetu?

    #5426
    meg
    Uczestnik

    Czy można zmienic hasło lub login nadany przez MF? zaznaczam , że Hasło juz bylo raz zmienione zgodnie z instrukcją. Ale chcialabym zmienić jeszcze raz . Jak to zrobić? 😕

    #5430
    adela
    Uczestnik

    Skontaktuj się z organizatorami. W powiadomieniu podali różne maile, gdzie można pisać.

    #5442
    skibania
    Uczestnik

    Ja jestem wśród tych, którzy łaski nie doznali.
    Dostałam dzis maila z ministerstwa „z przykrością iformujemy, że…”.
    Dużo nas niestety 🙁
    Pozdrawiam!

    #5444
    smelnik
    Uczestnik

    Witam, ja juz jestem po pierwszej cześci szkolenia. Na razie nie mam zdania ne ten temat. Musze za to pochwalic, ze na moj problem techniczny zgloszony mailem odpowiedz porzyszla po doslownie 5 minutach 🙂

    #5448
    meg
    Uczestnik

    Odpowiedź na temat zmiany hasła wprawdzie nie przyszła mi po 5 min. tylko nieco poźniej. Ale przyszła. Jeśli ktoś jest zainteresowany to moge powiedzieć, że zmiana hasła jest jednorazowa, ponownej zmiany hasła dokonuje administrator w serwisie SABA.
    Pozdrwiam!

    #5449
    eta
    Uczestnik

    meg – dzięki za informację

    #5451
    k-asiek
    Uczestnik

    Witam ja również otrzymałam dostęp do szkoleń na platformie. Działa mi bez zarzuty. Czytałam przez 2 godziny i już mam dosyć. Chyba coś ze mną nie ta, bo niektórych ćwiczen nie rozumiem. Chyba za szybko chciałam przeczytać. Muszę spróbować jeszcze raz.

    #5461
    jola
    Uczestnik

    Przeczytałam materiały szkoleniowe dzisiaj. Przerobiłam ćwiczenia z dobrym skutkiem. Na razie wstrzymuję się z opinią na temat szkoleń, ponieważ to chyba ich początek. Zobaczymy co będzie dalej…. Nie miałam problemów z obsługą i zmianą hasła.

    #5463
    meg
    Uczestnik

    Do Jola
    Piszesz, że przerobilaś ćwiczenia z dobrym skutkiem. Mam pytanie czy jeśli zrobiłaś cały test końcowy w 8 module i wysłałaś wyniki do sprawdzenia- jak szybko mialaś wyniki testu. Bo mi sie wszystko zawiesiło, zablokowalo i nie moge wejśc na stronę. Aha i na e-maila mi sewis tez na razie nie odpowiedział. Odnosnie zmiany hasła (pierwszego ) to ja też nie miałam problemów.Moje pytanie wczesniej brzmialo jak zmieni po raz drugi hasło. 😀

Oglądasz 14 wpisów - 31 z 44 (wszystkich: 44)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.