wtorek, 16 kwietnia, 2024

podreczniki

Home Forum Egzaminy egzaminy podreczniki

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #3330
    dzanaliz
    Uczestnik

    Mam pytanie do wszystkich bardziej doswaidczonych w nauce – znalazlam taka oto ksiazeczke EGZAMIN NA AUDYTORA WEWNĘTRZNEGO – PYTANIA I ODPOWIEDZI
    414 PYTAŃ TESTOWYCH –
    HANDIKAP – Andrzej Kapuśniak oraz
    „Egzamin na audytora wewnętrznego- cz.II – rozwiązania zadań opisowych”.
    Czy warto w nia zainwestowac? Bo przyznaje ze musze sie liczyc z kazdym groszem.

    #3331
    Anonim
    Nieaktywny

    pzygotowywałem się z książki Kapuśniaka (pawdę mówiąc testy wykułem na pamięć). W książce zdarzją się nieprawidłowe odpowiedzi. Według mnie jest ona przydatna.

    #3332
    izmi
    Uczestnik

    witam 🙂
    moim zdaniem NIE warto, chociażby z powodu właśnie tych nieszczęsnych błędów; poza tym przygotowując się samemu do egzaminu zawsze więcej się zapamięta, aniżeli wkuwając na pamięć /nie zawsze prawidłowe/ rozwiązania 🙂
    ale oczywiście – zrobisz jak zechcesz 😈
    pozdrawiam

    #3340
    dzanaliz
    Uczestnik

    dzieki:smile: na pewno mocno sie zastanowie zanim wydam $ na te ksiazke:smile: a jakby ktos moglby polecic jakas inna pozycje ksiazkowa – bede wdzieczna za informacje…na razie przygotowuje sie do nauki:smile:
    pozdrawiam

    #3342
    aneta
    Uczestnik

    Ja nawet nie miałam tej książki w ręce a zdałam za pierwszym razem. Moim zdaniem lepiej poświęcić lepiej trochę więcej czasu na naukę z ustaw.

    #3344
    ania30
    Uczestnik

    a ja miałam 4 pytania właśnie z kapuśniaka

    #3347
    izmi
    Uczestnik

    cóż…to nie były pytania Kapuśniaka, tylko pytania zamieszczone na stronie MF, na które Kapuśniak odpowiedział /mam nadzieję, że dobrze, 😈 / w swojej książce… mimo wszystko uważam, że ta pozycja książkowa jest zbędna przy nauce do egzaminu :mrgreen:
    pozdrawiam i powodzenia na egzaminie 🙂

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.