piątek, 12 sierpnia, 2022

Podziękujmy Panu Augustynowi Kubikowi -GIAW

Home Forum MF i GIAW MF i GIAW Podziękujmy Panu Augustynowi Kubikowi -GIAW

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
 • Autor
  Wpisy
 • #8672
  cps
  Uczestnik

  Myślę ,że do tego co poniżej napiszę przyłączy się wielu z nas AW.Tych „starych” jak i „nowych” AW.
  Panie Kubik.Jest Pan jednym z nas.Naprawdę nie przyniesionym facetem w teczce- zdał Pan tak jak my egzamin AW i ma Pan zaświadczenie z numerem tak jak my. Był Pan dla wielu autorytetem na spotkaniach.Czytaliśmy Pana wystąpienia na różnych forach jak „dobre rady” starszego kolegi. Teraz ,kiedy stało się tak jak się stało. jesteśmy z Panem i DZIĘKUJEMY PANU.

  #8682
  galis
  Uczestnik

  [QUOTE BY= cps] Myślę ,że do tego co poniżej napiszę przyłączy się wielu z nas AW.Tych „starych” jak i „nowych” AW.
  Panie Kubik.Jest Pan jednym z nas.Naprawdę nie przyniesionym facetem w teczce- zdał Pan tak jak my egzamin AW i ma Pan zaświadczenie z numerem tak jak my. Był Pan dla wielu autorytetem na spotkaniach.Czytaliśmy Pana wystąpienia na różnych forach jak „dobre rady” starszego kolegi. Teraz ,kiedy stało się tak jak się stało. jesteśmy z Panem i DZIĘKUJEMY PANU.[/QUOTE]

  czy ten twój tekst jest ironiczny?? bo jakoś nie mogę się połapać

  #8685
  m
  Uczestnik

  raczej tak…mam nadzieję

  #8695
  galis
  Uczestnik

  ja też 🙂

  #8699
  kules
  Uczestnik

  Na rozpoczęciu szkolenia twiningowego w październiku Pan Augustyn miał wystąpienie do uczestników i im dłużej słuchałem, tym bardziej miałem przeczucie, ze coś się święci i on o tym wie, ale nie chce nam powiedzieć. Cały czas wracał do kwestii mówienia wszystkim wokoło, że audyt jest potrzebny, że musimy pokazywac efekty itp itd. No i stało się. On już wiedział, że niedługo nie będzie na stanowisku GIAWa i ja też tak pomyślałem, ale nie sądziłem że tak szybko i że nie będzie stanowiska wogóle.

  pozdrawiam

  #8703
  pawels
  Uczestnik

  🙁
  a miało być tak pięknie, żegnaj raju utracony…

  #8770
  kropka
  Uczestnik

  Dlaczego Pan Augustyn Kubik, w tak gorącym dla audytorów okresie, nie wyraził swojego stanowiska w kwestii audytu? Przecież nadal (w właściwie, jak narazie) pełni funkcję GIAW-a i wskazane byłoby z jego strony poparcie dla audytorów. Jeżeli nie poparcie, to chociażby zwykłe przepraszam.

  #8771
  miszaw
  Uczestnik

  Zobaczmy, kim zostanie Pan Kubik po likwidacji GIAW i dopiero wtedy zastanówmy sie dlaczego instytucja mająca reprezentować audytorów zastosowała maksymę „milczenie jest złotem”

  #8772
  caliente
  Uczestnik

  [QUOTE BY= miszaw] Zobaczmy, kim zostanie Pan Kubik po likwidacji GIAW i dopiero wtedy zastanówmy sie dlaczego instytucja mająca reprezentować audytorów zastosowała maksymę „milczenie jest złotem”[/QUOTE]

  ???? Może napisz coś więcej…

  #8773
  izmi
  Uczestnik

  caliente,
  co tu więcej pisać? moim zdaniem wszystko zostało powiedziane…
  przecież GIAW nie wypowiadał się głośno o projekcie nowelizacji uofp, jak ktoś wcześniej napisał na szkoleniach czy rozdaniu zaświadczeń „kazał” nam, aw, krzyczeć, jaki to audyt jest potrzebny, itp., itd. … 😈
  stąd zapewne wpis miszawa

  p.s. choć z drugiej strony – jakby to wygląło, gdyby tylko on krzyczał? … jak mawiają starożytni górale: każdy kij ma dwa końce 😉

  #8782
  miszaw
  Uczestnik

  Mój wpis jest w pełni subiektywny i raczej jest on odpowiedzią na jakikolwiek brak reakcji GIAW na projekt zmian dotyczących audytu. Dlaczego tak sie zachował – nie wiem, czyżby zakaz Minstra. Moja ocena GIAW po zamieszaniu zwiazanym z autopopraką jest całkowicie negatywna, mimo że wcześniej oceniałem działania Pana Kubika bardzo wysoko.

  #8786
  kules
  Uczestnik

  GIAW powinien się wypowiedzieć w temacie, który go dotyczy – to samo powinni robić pracownicy Dep. KKFiAudytuWew.z MF a też siedzieli cichutko, p. Zwolennik też zamilkła, a tak się wczesniej często udzielała np. na łamach GPrawnej. Zapewne wszyscy oni dostali polecenie siedzenia cicho – smutne to trochę tylko nurtuje mnie pytanie jakie jest ich zdanie odnośnie poprawek, czy byli ich przeciwnikami, czy protestowali i dlatego trzeba ich było uciszyć i odsunąć od prac, czy też sami je przygotowywali? Właśnie dlatego miałem nadzieję, że te szkolenia z Brytyjczykami będą niebawem bo chciałem zadać kilka powyższych pytań obecnym na tych szkoleniach przedstawicielom MF no i ciekawe co ci Brytyjczycy na to.

  #8791
  izmi
  Uczestnik

  taaaaaaak… wszyscy chcielibyśmy się tego dowiedzieć 😈

  #8907
  jadtra
  Uczestnik

  Cześć audytorzy
  Na naszej stronie MF audyt w Komunikatach jest podziękowanie:
  1. kartka świąteczna z życzeniami dla nas aw (ładna tradycyjna kartka)
  oraz
  2. plik do pobrania lub otworzenia z podziekowaniami p. Kubika za 4-o letnią współpracę.
  I to by było tyle 😯 na temat GIAW.

Oglądasz 14 wpisów - 1 z 14 (wszystkich: 14)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.