czwartek, 24 września, 2020

POMOCY!!!!!!! egzamin na audytora

Home Forum Sektory Samorządy POMOCY!!!!!!! egzamin na audytora

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
  • Autor
    Wpisy
    ewka20
    Uczestnik

Mam pytanie. 😀 … przygotowuję się do egzaminu ma audytora wewnętrznego finansów publicznych i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda egzamin no i czy wystarczy samemu do tego przysiąść czy powinnam jednak wybrać się na jakiś kurs. Bardzo dziękuję z góry za wszelkie informacje 😀

m
    Uczestnik

ale ubaw…

ilka
    Uczestnik

EGZAMINU JUŻ NIE BĘDZIE poczytaj sobie forum

kules
    Uczestnik

ewka, można tobie pozazdrościć, czego?:

bo w przeciwieństwie do znacznej większości osób zainteresowanych tematem przez ostatnie kilka tygodni żyłaś w błogiej nieświadomości i na pewno dzięki temu byłaś znacznie szczęśliwszym człowiekiem niż sfrustrowana reszta 😀

duża część z obecnych tu może tobie dodatkowo pozazdrościć, że nie zaczęłaś przygotowywać się jeszcze na poważnie do egzaminu i nie będziesz miała wyrzutów, że straciłaś dużo czasu i pieniędzy na darmo 😀

pozdrawiam podwójnie szczęśliwą ewkę 😎

PS. ja też jestem dobrej myśli i spokojnie zamierzam sobie dalej pracować, dużym pocieszeniem jest fakt, że szefostwo w wyniku wyborów mi się nie zmieniło

audytoropole1
    Uczestnik

Masz racje Ewa, Egzamin jest i można go zdawać.
    Materiałów cała masa wszyskie ustawy, rozporządzena, zarządzenia, wytyczne, regulaminy, podręczniki procedur, itd., itp. aha data 32.01.2007 na Marsie koło tego bajorka co go odkryli tydzień temu. A transport z Bobrowieckiej z Panem Sanderesem jako przewodnikiem do krainy marzeń.

Pozdrawiam
    pozytywnie zkręcony 😎

dzanaliz
    Uczestnik

oczywiście z poszanowaniem pierwszej dyrektywy o nieingerencji w zycie obcych cywilizacji….(gdzie żaden audytor jeszcze nie dotarł…) ale i tak pamiętajmy, że wszelki opór jest bezcelowy – zostaniemy ……zasymilowani :mrgreen:

ilka
    Uczestnik

Bardzo śmieszne 🙁

meg
    Uczestnik

[QUOTE BY= ilka] Bardzo śmieszne :sad:[/QUOTE]

Niekoniecznie , jakie pytanie, taka odpowiedź :mrgreen:

ilka
    Uczestnik

ale to nie było moje pytanie

meg
    Uczestnik

[QUOTE BY= ilka] ale to nie było moje pytanie[/QUOTE]

Wiem o tym ❗

mama0454
    Uczestnik

Czy nie czujecie, że to prowokacja ??? :mrgreen:

agajot
    Uczestnik

Powołajmy komisje sledczą dla wyjaśnienia tego tematu!!!!! :mrgreen:

dzanaliz
    Uczestnik

to ja od razu zgłaszam się na badania genetyczne :mrgreen:

ok. a powaznie – mnie tez sie pewnie kiedys zdarzylo zapytac o cos z rozpedu, niedoczytac….ktos mnie nakierowal, podziekowalam:smile:
    w tym wypadku, gdy cale forum az huczy, nie chce mi sie wierzyc, ze ktos niedoczytal…stad te zarty…nie tylko moje

Oglądasz 13 wpisów - 1 z 13 (wszystkich: 13)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.