niedziela, 18 kwietnia, 2021

pomocy, ratunku

Home Forum Sektory Samorządy pomocy, ratunku

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy
    mk7
    Uczestnik

Witam. Mam pytanie na wczoraj. Gdy się pracuje w jednostce i chce się robić audyty zewnętrzne to chyba trzeba mieć zgodę szefa. Moja Ogromna prośba. Czy ktoś z Was pisał do szefa o taką zgodę. Podpowiedzcie jak to napisać, baaardzo proszę. 😳

berta
    Uczestnik

🙄 a z czego wynika konieczność posiadania zgody szefa?

lczarny
    Uczestnik

A ja nie prosiłam o zgodę tylko go poinformowałam po fakcie żeby nie był zaskoczony, a ponadto nasi szefowie korzystają przecież z naszego doświadczenia, prawda?

caliente
    Uczestnik

Zależy gdzie się pracuje 🙂 W służbie cywilnej np trzeba (przynajmniej jeśli chodzi o chodzi o urzędnika).
    A prośba jak to prośba, zwyczajna. Ważne by podkreślić, że nie będzie żadnego konfliktu interesów w związku z „dorabianiem” przy audycie zewnętrznym.
    Pozdrawiam 🙂
    Caliente

mk7
    Uczestnik

Witam i dziękuję za pomoc, zadałam to pytanie bo na jakimś szkoleniu słyszałam że aby robić audyty poza swoją jednostką to trzeba mieć zgodę szefa a w żadnych przepisach nie mogłam tego znaleźć.
    Serdecznie pozdrawiam. 😉

anita
    Uczestnik

jeśli pracujesz w służbie cywilnej to w ustawie jest taki zapis a jeśli w samorządzie to zgody nie potrzebujesz, ja z grzeczności i dla jasności sytuacji poinformowałam mojego szefa o fakcie „dorabiania” głównie po to żeby uregulować sprawę częstych kilkudniowych urlopów

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.