sobota, 4 lutego, 2023

pomocy, ratunku

Home Forum Sektory Samorządy pomocy, ratunku

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #12198
  mk7
  Uczestnik

  Witam. Mam pytanie na wczoraj. Gdy się pracuje w jednostce i chce się robić audyty zewnętrzne to chyba trzeba mieć zgodę szefa. Moja Ogromna prośba. Czy ktoś z Was pisał do szefa o taką zgodę. Podpowiedzcie jak to napisać, baaardzo proszę. 😳

  #12199
  berta
  Uczestnik

  🙄 a z czego wynika konieczność posiadania zgody szefa?

  #12200
  lczarny
  Uczestnik

  A ja nie prosiłam o zgodę tylko go poinformowałam po fakcie żeby nie był zaskoczony, a ponadto nasi szefowie korzystają przecież z naszego doświadczenia, prawda?

  #12201
  caliente
  Uczestnik

  Zależy gdzie się pracuje 🙂 W służbie cywilnej np trzeba (przynajmniej jeśli chodzi o chodzi o urzędnika).
  A prośba jak to prośba, zwyczajna. Ważne by podkreślić, że nie będzie żadnego konfliktu interesów w związku z „dorabianiem” przy audycie zewnętrznym.
  Pozdrawiam 🙂
  Caliente

  #12202
  mk7
  Uczestnik

  Witam i dziękuję za pomoc, zadałam to pytanie bo na jakimś szkoleniu słyszałam że aby robić audyty poza swoją jednostką to trzeba mieć zgodę szefa a w żadnych przepisach nie mogłam tego znaleźć.
  Serdecznie pozdrawiam. 😉

  #12213
  anita
  Uczestnik

  jeśli pracujesz w służbie cywilnej to w ustawie jest taki zapis a jeśli w samorządzie to zgody nie potrzebujesz, ja z grzeczności i dla jasności sytuacji poinformowałam mojego szefa o fakcie „dorabiania” głównie po to żeby uregulować sprawę częstych kilkudniowych urlopów

Oglądasz 6 wpisów - 1 z 6 (wszystkich: 6)
 • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.